Кумедний ґудзик• 02 мая 2025
Чи може хтось поглянути динаміку посіву калу?
Як завжди результати надходять в п´ятницю ввечері, лікаря тепер зможу набрати аж в понеділок. Тож можливо хтось розбирається достатньо щоб прокоментувати чи є позитивна динаміка у порівнянні з першим обстеженням (воно чорне). Синє - то те що після лікування здавала.
Кумедний ґудзик
• 02 мая 2025
Додам що болі, діарея та здуття зникли, але слиз, інтенсивний запах та послаблений кал залишаються і сьогодні.
Проблема виникла після операції з приводу перитоніту - вивели стому і тиждень в стаціонарі капали та кололи антибіотики.
Зараз приймаю лише інулін та аналог ентеролу з айхерб.
Глас_Народа• 02 мая 2025
Сочувствую Вам. Я очень советую зарегестрироваться в
Это искуственный интеллект Илона Маска. Он очень крут в постановке диагнозов и подбору лечения. Отправьте ему фото анализов, опишите ситуацию, он реально Вам поможет. Я не шучу
Смешнюча• 02 мая 2025
Все неплохо, но грибы размножились от антибиотиков. Надо менять сахаромицеты на Флуконазол или хотя бы нистатин ПОД ПРИСМОТРОМ ВРАЧА
Агент Пинкертона• 02 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Энтеробактер и кандида выше нормы
Агент Пинкертона• 02 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Бактерии обожают инулин. Они им питаются.
Кумедний ґудзик
• 02 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
я пропила тиждень флуконазол 150 разом із Аб проти клебсієли(
Кумедний ґудзик
• 02 мая 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
шкідливі бактерії, маєте на увазі? але ж це пребіотик..
Смешнюча• 02 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Мало
Агент Пинкертона• 02 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Да. Именно поэтому пребиотик не назначают при патогенной микрофлоре. Пробиотик да. И ещё патогенка любит витамины, все. Потому их надо колоть, либо использовать сублингвально.
Агент Пинкертона• 02 мая 2025
Попробуйте заменить сахаромицеты и инулин на экобиол фемина, он действует против кандиды, энтерококка, клостридий ( последние появляются после лечения антибиотиками и не высеваются обычным анализом потому,что находятся в тонком кишечнике). Очень важен желчеотток хороший , желчь это антисептик.
Кумедний ґудзик
• 02 мая 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
В мене немає жовчного, видалений. Пероідично бачу викид жовчи.
Це має значення?
Агент Пинкертона• 02 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Це має значення?
Желчный это резервуар в нем желчь скапливается чтоб выделиться в 12 п кишку . При удаленном желчном она постоянно капает в тонкий кишечник , это может вызывать диарею.
Кумедний ґудзик
• 02 мая 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну в мене швидше як викиди коли з´їм наприклад забагато лосося. Жирний кал протягом кількох наступних годин, і діарея.
Агент Пинкертона• 02 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Вам надо корректировать эти моменты с хорошим доктором. Я не врач. Но так быть не должно. Я подписана на Венеру хабитову в телеграм , полистайте ее канал с начала там много информации.