In_evacuation• 02 мая 2025

Харьков, у кого-то еще появилась про-рашистская наскальная живопись поблизости?

У меня на новых домах на соседнем доме намалевали эти три буквы zov , видать кто-то к 9 мая готовятся.. я думаю, что коммунальщики закрасят и без обращений к ним, оно так довольно наглядно и крупно, но все же расстроило это наблюдать.
gaga-48ba• 02 мая 2025
Ответ дляIn_evacuation
Дякую ) так, я намагаюсь не вестися, просто коли воно поряд з хатою з´явилося, реально псує настрій і без того не дуже гарний. І так небезпечно і в Ха в цілому і там де накалякали, ще й на оце дивитися, як погроза типа.
та забийте, це аватари та подібні копійчину відробляють..на початку лютого 22 скрізь були надписи, зараз немає майже
автор In_evacuation • 02 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
жужить періодами..але бахи далеко, що до надписів- я проходжу у день майже 15 кілометрів, не бачу зовсім ніде
Це добре що далеко, я на Салтівці зараз, один вибух чула теж типа не дуже близько, але двері трохи хитнуло від хвилі( і гуло також, ото капець, коли гудить, як в мишоловці себе почуваю тоді. Це добре що у вас не малюють , мабуть то справді тому що травень і до 9го типа . Але мені справді там стало стрьомніше останній час(біля Палацу), а тут ще й це перед очима.
автор In_evacuation • 02 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
Цілком могли якомусь школяру заплатити за такий надпис, не обов´язково погроза.
Та могли. Але якось співпало що мені там стало страшніше навіть ночувати останнім часом, раніше навпаки на салтівку вдень любила приїхати, а туди на ніч, а тепер вже кілька разів ввечері звідти їду , а тут ще й оце. Лякає і нервує.
автор In_evacuation • 02 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
Будемо сподіватись на краще, так)
автор In_evacuation • 05 мая 2025
Закрасили наконец