Желательно не медикаментозно
Ответ дляОленаЯ
В льодяну воду окунутися, або льодяний душ.
это юморок?
Ответ дляSunrise23
Магний 800мг, через месяц 600 мг и так 3 месяца. В идеале наладить сон, со сном были проблемы, а не стрессовать не получалось. Снижала, для нормализации пролактина и ТТГ. Стали ниже, но не норма, дополнительно принимала йод+селен и Витекс. Все по рекомендации врача
спасибо. информативно
gizzaGinora• 03 мая в 08:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
спасибо. информативно
Ось дівчина дай поради по тому, як підібрати магній.
До речі, вона не рекомендує ванни з льодом) каже, це підвищує рівень стресу)
Відкривається фото?
Ответ дляgizzaGinora
Відкривається фото?
сразу вспомимается, что Папанов А. умер от холодного душа
Слідкуйте за дрібницями протягом дня (все дуже мінливе, різні люди різна погода тощо), звикнете до змін, рівень стресу понизиться. Ми звикли до систематичних дій, а коли щось іде поз планом ми стресуємо. Психолог вчила постійно змінювати , допустім ходити різними маршрутами з дому на роботу, а не одною і тією самою дорогою