Бриджит_Фрикандо• 03 мая в 18:59
Можно ли чистить эмалированную стальную ванну Доместосом?
Желтые пятна от воды не оттираются ничем.
Рання пташка• 03 мая в 19:12
Помийте ванну звичайним миючим для посуду, щоб знежирити, потім лимонну кислоту розведіть водою і нанесіть, через 10 хв потріть губкою і змийте. Приберете сліди від води та іржі. Таке саме зробіть із змішувачем. Усе буде блистіти
Рання пташка• 03 мая в 19:13
Доместос пошкоджує емаль поступово, не використовуйте його для емальованих поверхонь, якщо не хочете убити емаль
Бриджит_Фрикандо
• 03 мая в 19:15
Ответ дляРання пташка
Дякую