Крапипопка• 03 мая в 20:18

Історія, яку розкажеш тільки під анонімом

У березні 22 року я приїхала з донькою до іншої країни. Через півроку познайомилася з чоловіком до якого відразу зʼявилися дуже сильні почуття. Відносини розвивалися швидко. Він почав приїздити майже кожен день, не помітила як став залишатися на ніч і від мене їхав на роботу. Почав говорити про спільне проживання , сімʼю , дитину. На той час мені було 35, йому 37. Він має гарну роботу, дохід вище середнього для цієїкраїни. Через пів року після знайомства стали жити разом. Винайняли житло в престижному районі , всі витрати він взяв на себе, бо я нічого не могла запропонувати на той момент, адже навіть роботи ще не було, це була програма для біженців з вивчення мови та інтеграції і лише мінімальні соціальні виплати. Він про це знав. Отже ми стали жити разом. Я почала вже помічати , що він досить агресивно може реагувати на буденні якісь проблеми, емоційний, грубий, часто не обирав слів навіть. Виявилося, що він може вживати наркотики. Приносив додому. Але говорив, що алкоголь в багато разів гірше. Але з часом наркотики та алкоголь були разом. Через місяць ми були з друзями в барі , по дорозі додому заїхали на заправку , там до мене заговорив продавець. Мій хлопець вирішив , що я фліртую і почалося… він на парковці вирвав мені волосся, бив по обличчю. Вдома у ванній кімнаті розірвав на мені одяг, кричав до ранку. Наступного дня я зрозуміла що я не можу розчісати волосся. Довелось відрізати. Я звернулася до друзів. Нас забрали з речами. Він вибачався… я повернулася. Можна розповідати довго . Спробую коротше. Через півроку тікали вночі з дому. Бив ногами, душив. Я втратила голос. Друзі викликали поліцію, але проблеми були у мене зі службою у справах дітей. Через пару місяців під дією наркотиків та алкоголю вдарив так, що був великий синець і я не могла два тижні ходити на роботу. Останній раз штовхнув і я зламала ключицю. Тепер він звинувачує мене, що через моє ставлення до життя , до виховання дітей, до фінансів у сімʼї наші відносини зруйновано і він через те і вживав алкоголь і наркотики , бо я його не мотивувала. І я маю змінитися. При кожній розмові говорить, що він мене підібрав без нічого, голу і босу. Що я нічого не досягла у своєму житті ні в Україні, ні за три роки тут. Він мені допоміг знайти роботу, та оформити покупку авто( гроші на авто мої). Після того як я почала працювати, половину оренди оплачувала я. Купувала також продукти в закривала всі свої потреби. Він часто говорить , що я божевільна, ненормальна, вимагав навіть довідку від лікаря, що я здорова психічно. Декілька місяців тому я все ж таки зʼїхала від нього. Винайняла житло. При переїзді він мене довів до істерики, бо вимагав, щоб я заплатила за житло, продукти, депозит, меблі, які він купив…довелося оплатити депозит нового житла, за нове житло за місяць і йому також за місяць. Добре, що хоч вистачило розуму відкладати , коли вийшла на роботу. Зараз я майже не виходжу з дому. Тільки на роботу. Не можу ні з ким спілкуватися. Втратила абсолютно мотивацію жити. Тільки заради дитини. Мені дуже соромно взагалі про це комусь розповідати. Ніхто не знає. Навіть соромно говорити з психологом. А найстрашніше, що я йому вірю, що я насправді порожнє місце. Дякую , якщо прочитали …
Голова колгоспу• 04 мая в 07:49
Ответ дляКрапипопка
И вообще с какой стати я должна писать о сожалении? Вы вообще кто? Истина в первой инстанции? Господь Бог? Мировой судья?
Удалено администрацией...
Синди Кроуфорд• 04 мая в 07:50
Ответ дляДодекаэдр
Потому что их нет. Если бы это помогало, уже бы все избавились от проблем
Ещё как помогает. Это вообще две разных жизни до и после
Синди Кроуфорд• 04 мая в 07:53
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Тут вчера рекомендовали фильм новый «Девушка с иглой», сходите посмотрите.
Однозначно• 04 мая в 08:03
Ответ дляЯ вся ваша
Ви маєте дитину і знаходитесь в іншій країні. Треба було йти, коли ви на початку побачили прояви агресії . Якщо вони були до вас ці прояви, то дитина ваша йому взагалі ніхто.
А ви маєте думати про безпеку дитини і свою в першу чергу.

Тому вже на цьому етапі треба було йти
Впевнена, що автор це прекрасно розуміє. Але час, нажаль, не повернути. Вона просить пораду, що робити зараз. Як себе витягнути з цієї діри?!
Однозначно• 04 мая в 08:06
Ответ дляАлина-1240
Ступили, упали, поднялись и живете дальше.все тупят, главное урок вынести
Найкраща порада.
Додекаэдр• 04 мая в 08:07
Ответ дляСинди Кроуфорд
Да, поэтому все ходят счастливые, куда не глянь
ИзЮмрудная• 04 мая в 08:08
Ответ дляВиниловая пластинка
ваша единственная ошибка, что вы не ушли после первого же случая. но хорошо, что вообще смогли уйти
+100
ИзЮмрудная• 04 мая в 08:10
Автор, вы супер !
Ушли - молодец!
У вас есть работа, жилье, ребенок и самое главное мирное небо над головой! У вас все получится !
Я не тону• 04 мая в 08:16
шаблонные отношения с нарциссом
дама_из_декрета• 04 мая в 08:27
У вас ’ ломка’ по этому уроду.Видимо для вас отношения- это вопли, драки итп.Ппостая семейная жизнь из серии: будем пиццу или суши, для вас скучненькая.Вы себе придумали, что такие страсти, потому что он вас любит и вот она любовь.Но он любит только себя, он мразь и психопат.В руки себя возьмите.
дама_из_декрета• 04 мая в 08:34
Ответ дляКрапипопка
Немає ніде таких агресивних, грубих жінок як в Україні. Завдяки роботі, я маю змогу спілкуватись з різним людьми. Є з чим порівняти. Наші жінки неперевершені просто в цьому.
То ли дело ваш мужик иностранец, да?
Пуся ласковая.Ломала вам ключицу и рвала волосы с мясом.
Полюю на дрони• 04 мая в 08:38
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Вы из зоны? Какое вы вообще право имеете тыкать и хамить незнакомым людям? Какое только хамло сюда не заходит...
Синди Кроуфорд• 04 мая в 08:45
Ответ дляДодекаэдр
Кто все? Вы знаете что психотерапия в принципе доступна 1% населения, ну максимум 2%. Из них захотят идти туда в лучшем случае третья часть. Останутся и готовы к изменениям ещё меньше людей, это адский труд над собой. Плюс добавьте сюда наличие высококвалифицированных специалистов, их на пальцах одной руки можно пересчитать в Украине.
Так кто все?
Море_море_я_скучаю• 04 мая в 08:45
Ответ дляЯ вся ваша
А чому ви залишилися з ним коли дізналися про наркотики. І залишили там жити свою дитину.
В той момент ви взагалі про що думали?
Престижный район, взял на себя все расходы, у него хорошая зп. Вот почему
Додекаэдр• 04 мая в 08:48
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так кто все?
Вот и я о том же. Мало того, что это не помогает, так еще и проблемы никуда не уходят, только сказки о каких то пупер специалистах, которых никто не видел
Додекаэдр• 04 мая в 08:49
Ответ длядама_из_декрета
То ли дело ваш мужик иностранец, да?
Он по любви
Синди Кроуфорд• 04 мая в 08:49
Ответ дляДодекаэдр
Откуда вы знаете помогает это или нет, если вы там не были? «Не видел, не был, но осуждаю?»
Что вы вообще знаете о проблемах других людей?
Додекаэдр• 04 мая в 08:50
Ответ дляПолюю на дрони
Та то ж такая же, как и остальные наркоманы. Они всегда за своих топят, а жертву унижают
Додекаэдр• 04 мая в 08:53
Ответ дляСинди Кроуфорд
А по вашему, когда общаешься с людьми, которые там были, вы думаете, что по ним не видно? Что им сильно не помогло? Ну вот не видно в упор
Уси Пуси• 04 мая в 08:54
Автор, пока не закрыли тему…
Я хочу вам посоветовать почитать блог Эволюции, это психолог и там очень много разборов любовных ситуаций.

Когда начинаются отношения с идеальной стростью , влюбленностью и все сногсшибательно и идет супербыстрыми темпами- перед вами абъюзер, нарцис и прочие. Нормальный мужик не влюбляется с первого взгляда и он тоже сомневается и ему нужно время. Их задача влюбить в себя и дальше разрушить- вы их пища эмоциональная. Ваша задача отползти- уйти вы не сможете, и по частям себя собрать. Оборвать все контакты и никогда не пытаться с ним поговорить чтобы выяснить, за что он так с вами. Он увидит что вы окрепли и можно дальше вас жрать, станет овечкой , усыпит ваш здравый смысл, а когда вы увязните, начнет снова разрушать. Игнор вас спасет. И начните с диалогов в голове- остановите их, его не должно существовать нигде, особенно в вашей голове.
Гостра на язик• 04 мая в 08:54
Ответ дляКрапипопка
Це єдина людина в моєму житті, з якою я не можу конкурувати у вправності вести дискусію. Майстер маніпуляцій. Переговорити чи переконати неможливо. Якби хтось мені сказав 3 роки тому, що я попаду у таку ситуацію, я б розсміялася в обличчя
автор, ви в росії?
Синди Кроуфорд• 04 мая в 08:56
Ответ длядама_из_декрета
Это не по уроду ломка. Это ощущение беспомощности в моменте.
Есть люди, которые настолько сильные внутренне, что могут справиться сами. Но так не у всех. Кстати, психопатов не интересуют слабые. А тут ещё и нарциссический перверт. У него задача «сломать». И можно сколько угодно себя уговаривать и убеждать, но в таких отношениях что-то ломается в человеке. Нужно много сил и времени, чтобы вернуться к себе((
Уси Пуси• 04 мая в 08:56
Ответ дляГостра на язик
автор, ви в росії?
Да какая расия
Британия скорее всего, а мужик испанец?
sim_sims• 04 мая в 08:57
Ответ дляКрапипопка
Я вам від щирого серця бажаю ніколи не зіткнутися з таким у вашому житті. Колись я також так само говорила- зверхньо, образливо, принизливо. Але дуже добре, що такі як ви не приймають рішення про кастрування жертв домашнього насилля. Нехай щастить
Якби у нього не був високий дохід, ви б теж так довго терпіли усе те, що з вами трапилося? А якби цей алконаркоман щось зробив з вашою дитиною, яке б виправдання собі ви придумали?
Синди Кроуфорд• 04 мая в 08:57
Ответ дляУси Пуси
Автор, пока не закрыли тему…

Абсолютно верно.
Синди Кроуфорд• 04 мая в 08:59
Ответ дляДодекаэдр
Повторюсь, вы понятия не имеете что у других внутри. И если вам так хочется что-то увидеть, то это ваши внутренние конфликты, не имеющие никакого отношения к окружающим. Таких людей большинство
дама_из_декрета• 04 мая в 09:00
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Автор, вас тут не поймут. Поймут только люди, которые в теме про нарциссов и абьюз. Не каждый психолог поймет где нарцисс, где не нарцисс. Они умеют так притворяться, создавай такую сказку в первое время, так манипулировать и проявляются не сразу, а постепенно понемножку, маленькими шагами уничтожают самооценку, делают человека ничтожеством, чтобы можно было им дальше удобно манипулировать. Чтобы можно было его ’жрать’. Чтобы у него не было сил даже уползти. Женщины выбирают сильных, ярких, с них больше ’еды’ можно получить...
Яркая женщина себя любит и уважает.И ради оргазма терпеть психа не будет.
Автора счас спасет только то, чтобы он нашел новую девушку.
А если она к нему еще раз переедет, то живой уже оттуда не уйдет.
дама_из_декрета• 04 мая в 09:03
Ответ дляФизрукая
Не понимаете - не пишите. Зачем клеймить человека, которому и так больно и плохо? Чтобы что - выгулять белое пальто?
Чтобы не побежала назад, роняя тапки.За этим и пришла, чтоб написали, блин какая вы крутая, какая у вас любовь.Простите его дурака, кто ж его сппсет, как не вы...и она такая бегом подмываться и к нему.
Ласкове телятко• 04 мая в 09:03
Ответ дляКрапипопка
Колишній чоловік гарно заробляв, але патологічно економний. Цей схиблений ще на інвестиціях і майже всі зароблені гроші вкладає кудись. Через те ніяких відпусток, покупок, треба все відкладати
Це те ж саме.... не собі, родині, а кудись. Інвестують люди, які забезпечили потреби родини, відпочинок, харчування, розвиток. А це спускання грошей, залежність... і що, як інвестиції?
Физрукая• 04 мая в 09:03
Ответ длядама_из_декрета
Кто такое в здравом уме на этом форуме напишет?)