Бабо-лебідка• 03 мая 2025

Муж предложил мжм

Вчера пили вечером, потом секс..и разговоры после откровенничали.
Он сказал, что хотел бы пригласить к нам мужчину, и чтоб он меня вы.бал, как я захочу, чтоб доставлял мне удовольствие, а муж будет смотреть в это время. Сказал что его такие мысли очень возбуждают.
Я на хихи все перевела, он заметно зажался и мы закрыли тему...теперь не знаю как себя вести...
Чтоб вы сделали и дальше как жить с таким??
Mrbig• 04 мая 2025
Соглашайся
Жерица ночи• 04 мая 2025
Ответ дляЛеди Г
муж латентный гей - 100%, хотя и может уже и не латентный.
У вас гомофобія? Куколд і гей ніяк не повязані.
Леди Г• 04 мая 2025
Ответ дляЖерица ночи
кто есть куколд и кто есть гей, в чём заключается латентность вы совершенно не разбираетесь.

так что свою гомологию придержите при себе.
Жерица ночи• 04 мая 2025
Ответ дляЛеди Г

Ви абсолютно не розбираєтеся в сексуальній орієнтації та сексуальних девіаціях, тому тримайте вашу необізнаність при собі.
Леди Г• 04 мая 2025
Ответ дляЖерица ночи
Еще раз пишу, учите матчасть. Если вы в этом живёте по своим сексуаьным предпочтениям, то я в этом разбираюсь, помогая таким как вы.
Жерица ночи• 04 мая 2025
Ответ дляalex-3f3c
У меня любовница все хочет свою подругу подтащить третей, но я че-то стесняюсь
Скромняшка такий! То клич дружину! З нею всяко більш не соромно, ніж з якоюсь дівкою чужою, свої ж всі люди! Срамота! Заодно і познайомляться твої жіночки.
Доречі мого дідуся гуляку коханки змовилися і посадили. Звинуватили у згвалтуванні. Сидів реально. Оце я розумію жіноча солідарність! (не вигадую, реальна історія моєї родини, щоправда давно було, всі вже померли,)
Жерица ночи• 04 мая 2025
Ответ дляЛеди Г
Ше раз пишу. Ви ні в чому не розбираєтеся! Ви абсолютно не компетентна в необізнана.
Akella_Kyiv• 04 мая 2025
пишіть в лс) поспілкуємось
мені 30/183/79 адекватний, спортивний,без шкідливих звичок. Київ
Alex-ustas• 04 мая 2025
Ответ дляЛасунка
Я бы согласилась) моя мечта , но не один муж, ни любовник не соглашались
И у меня такая же история...жена не хочет и любовница против.может познакомимся
Кітті_• 13 мая 2025
А він до весілля не міг чесно зізнатися, що він куколд?😡 Це так огидно і підло, довго мовчати, а потім схиляти свою дружину до розпусти. Я не знаю, як жити з таким збоченцем. Він вчинив з вами просто підло, можно сказати життя вам поламав своєю брехнею, вже як раніше ніколи у вас не буде.
Кітті_• 13 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
Напишу вам відверто.
Це типова чоловіча фантазія.
В тому сенсі що у багатьох вона є.
У мого чоловіка також.
Один з наших партнерів пропонував таке жінці. Вона була категорично проти. Ну і він знайшов нас. Тобто від фантазії не відмовився.
Якщо ви сама не проти, то чому б й ні?
Я не закликаю вас погоджуватись зі страху втратити чоловіка. Пропоную зважити, чи справді ви проти)
От не несіть різну маячню, прям більшість мужиків мріють, щоб його дружину жарили інші мужики, ще й при ньому? Це збочення, і у вас також.
Кітті_• 13 мая 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Потом начнёт сам шпилить других баб. И может даже при вас ’ну у тебя же было, теперь и я хочу’. Вообще для меня такое предложение было бы сигналом, что пора разводиться с ним
Він точно автора не кохає, або ніколи не кохав. Не може кохаючий чоловік ділитися своєю дружиною з іншими членоносцями. У мене була б психічна травма після такої пропозиції і я б скоріш за все розлучилася. Після таких історій мені починають подобатися ревнивці.
В моїй хаті моя правда• 13 мая 2025
Ответ дляКітті_
сто процентов!
Вынослив• 11 июня 2025
Ответ дляЛасунка
Я могу все организовать нас двое
Аніл• 13 июня 2025
Ответ дляКітті_
Дуже багато,повірте. Я що першій пропонував,що теперішній. Ніт. Знайшов подругу з якою і куралесимо
Кітті_• 13 июня 2025
Ответ дляАніл
Ви по собі про інших не судіть, куколд нещасний. Вам само собою хотілося б, щоб збоченців, подібних вам, було побільше, але такі, як ви, на щастя, це рідкий випадок.