Все возможно• 05 мая в 01:45

Вы любите когда Вас во время секса берут за волосы?

Я ненавижу, даже без секса не люблю, когда меня трогают за волосы все кроме парикмахера.
всегдаДаДа• 05 мая в 01:51
І часто парикмахер Вас секстить під час стрижки?
Я погнала• 05 мая в 01:51
За гриву или за бороду?
Инстагра_мерша• 05 мая в 01:51
Нет, терпеть не могу. Люблю грубо, но волосы неприкосновенны
Лама_мама• 05 мая в 01:52
Да, мне нравится
Детские_Будут?• 05 мая в 01:52
не люблю
Я погнала• 05 мая в 01:52
Ответ дляИнстагра_мерша
Я ненавижу мокрые волосы
А а так - норм
Брехушечка• 05 мая в 01:56
Ответ длявсегдаДаДа
😁😁 обожаю
Море_море_я_скучаю• 05 мая в 01:57
Волосся не чипати грубо))) Але чоловік любить моє волосся, я йому дозволяю паучком зробити мені масаж, а потім пальцями. Він це робить божественно, краще оргазму))
Море_море_я_скучаю• 05 мая в 01:58
Ответ дляИнстагра_мерша
Так, хай мене жмакає, як хоче, обожнюю погрубіше, але не волосся))
Поумничка• 05 мая в 02:09
в каком месте именно?
Алина-1240• 05 мая в 03:01
Не сексюсь с питекантропами и неандертальцами
В курсі діла• 05 мая в 06:51
Нет, может мужику нравится дергать вас за волосы, поэтому пытается вам навязать, что вы это любите
Королева ганделику• 05 мая в 07:10
Вообще не люблю грубый секс
Жирний• 05 мая в 08:33
Тоді в мене тоб погані новини
Зовнішність жінки - це основний критерій зацікавленості
Запах - основний критерій ерекції
Волосся - це найголовніший експортер жіночого запаху в просторі.
Тому чоловіку подобається гратись жіночим волоссям...
Друге
Тримати за волоссся жінку під час сексу (в різних позах і різній інтенсивності) - це один з деяких елемнтів домінування, можливо навіть основний.

Тому жінка, котрій не приємно коли її волосся торкаються взагалі і безпосередньо в сексу - НІКОЛИ НЕ ЗАДОВОЛЬНИЙ ЧОЛОВІКА ПО СПРАВЖНЬОМУ

Сужу по собі.
Жінка, у якої табу на дотики чи тримання голови за волосся, неймовірно швидко надоїдає. Аналізував чому? Тому що це і є елемент так званого ’брєвна’ в техніці сексу і відсутність відчуття повного володіння жінкою... відчуття нема бо, очевидно, жінка не віддається повністю.

Моя статистика говорить, що після такого обмеження моя внутрішня обізяна згодом швидко захоче здизатись цієї жінки
Моя статистика говорить, що волосяне табу - це вершина айсберга глибоких психологічних проблем жінки і як наслідок СОТНІ ОБМЕЖЕНЬ, ЗАСКОКІВ, ГЛЮКІВ І СТРАХІВ... вони вилазять дуже швидко і тоді людина в мені стає солідарна з обізяною в мені і жінка зливається.
Шпондєр• 05 мая в 08:35
я лиса. саме на цей випадек
Балаболка• 05 мая в 10:19
Так - не очень, предпочитаю, чтобы не трогали, а во время секса - да, есть в этом что-то очень животное, заводит (но, в пределах разумного, естесно)
Добротная• 02 июня в 14:35
Меня очень возбуждает, когда мужчина во время секса берет волосы в ладонь, осторожно, но очень властно. Кайф.