Поліцейський патруль• Изменено 04 мая 2025
Долар євро
Євро був виріс зараз просідає, а що буде далі ..ще виросте
Санта Барбара• 04 мая 2025
Будут они гонять эти курсы туда сюда. Они на этом зарабатывают на паникерствах людей. Курс может только вверх идти. За много лет не вижу изменений. Только постепенно вверх идет
Видна міленіалка• 04 мая 2025
Якби ми знали, соломку підстелили б ще 2005 як мінімум, чи хоча б в 2013
Одне можу порадити- аби не грн
ДинамоКит• 04 мая 2025
А далі: євро росте,- люди біжать купують; євро падає,- люди біжать здають. Люди в мінусі, а валютчики в плюсі. І ще постійно паніку ці люди на форумі розводять, щоб інші ’олені’ робили так само з переляку.