Ленне-Рейма• 04 мая 2025

Робот- пилосос до 10 000 варто брати?

Чи варто брати робота в такому ціновому діапазоні чи вони зовсім нікудишні?
Завдання - збирати шерсть, волосся, крихти щодня. Покриття різне - плитка, ламінат, невисокі килими.
Розумію що це не замінить повноцінне прибирання, але хочеться полегшити побут, є дитина і кіт.
когдадеЦкие• 04 мая 2025
Послухаю...бо теж хочу недорогий
Сижуревувшоке• 04 мая 2025
І я б хотіла реальних відгуків 🙏
Незнакомлюся• 04 мая 2025
У меня сяоми, из первых, херня полная, при том шумный.
Мне проще самой протись за 5 минут квартиру
Шотуткоїться?• 04 мая 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Послухаю...бо теж хочу недорогий
Купили на OLX за 500 грн, б/у. Все норм, вже роки 3
Да будет так• 04 мая 2025
Купила Airrobo p20 за 100 евро полтора года назад.
Все это время прекрасно работал по 2 раза в день, столько волос и пыли собирал, которую я визуально не видела.
На днях сказал, что батарея померла. Заказала на Али, посмотрим, что из этого выйдет.
На привозе• 04 мая 2025
Ответ дляНезнакомлюся
У меня тоже сяоми первый, вообще никаких нареканий нет и не было.

Мощность и шум соответственно - я регулирую в приложении, от минимального до турборежима
zy-zy88• 24 мая 2025
Можно
Я купувала в 21
https://smartrobot.com.ua/ru/products/puppyoo-r30-...
Подивіться його аналоги
Щоправда він трохи зійшов з розуму - заговарюється іноді ( сам прибирає а каже що заряджається, але потім виправляє себе)
Доречі його порекомендували тут
Якраз за +-5000 купувала = +-250у.е.
Тобто зараз Ваші 10 і є +-250 у.е
Купуйте, не пожалкуєте