Шкварочка• 04 мая в 20:28
Вам траплялося прикидатися щасливою тільки для того, щоб не хвилювати інших?
Курочка-чубаточка• 04 мая в 20:33
могу сделать вид, что все более менее ок, чтобы не лезли с вопросами
Заместитель Анонима• 04 мая в 20:51
да...безумно не люблю лицемерить, но с некоторыми людьми приходилось натягивать улыбку и делать вид, что все зашибись.
Хи хи, ну ну• 04 мая в 20:51
Останнім часом перед батьками.Прикидаюся веселою, щасливою.А в житті-майбутнє скорочення, з чоловіком сварки, з сином 17- ть років не знаю що робити( в плані залишитися чи його вивозити), не маю надії що скоро тут все буде спокійно.Батьків не хочу турбувати бо вже за 70+, здоров´я вже не те
Планшетница• 04 мая в 20:55
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну у вас прям все складається так, наче доля вас веде- їхати з сином)))
Барабасиха• 04 мая в 21:03
Ой, я так не вмію. Навпаки, дзвоню мамі, кажу :’ боже мама, якесь сплошне гавніще наступило по всім фронтам’. Мама каже:’ саджай дітей в авто і їдь доня до нас, ми вже ідемо з батьком на кухню вам робити наполеон, горішки, пиріжечки. Чекаємо завтра, все буде добре’. Вони в мене такі класні, що тільки вони мене до ладу і приведуть. А більше немає, перед ким мені ролі грати, так пофіг стало , якою мене бачуть.
Захекалася читать• 04 мая в 22:06
Ответ дляБарабасиха
Це просто вам повезло з батьками. Бо якщо у мене проблеми, то потім я забуваю про свої і починаю заспокоювати батьків, маму найбільше. Бо в НИХ! горе! Навіть коли все наладила - ще довго їх заспокоюю та доаодю, що у мене все гаразд і навіть дуже добре.
Насправді, це тяжко. В важкі моменти немає як до мами звернутися: бо треба казати, що все гаразд, коли сльози душать.......
Хвець-тець• 04 мая в 22:07
Було пару разів перед дітьми, не те, щоб щасливою казатися, а тіпа нічого не сталося. Бо сама ще не знала як то всьо розрулити і пережити, не хотіла їх хвилювати поки сама ладу не наведу.
А в житті - так, щоб когось не хвилювати - ні. А от щоб не ділитися особистим - так, покер фейс