ПлюшкамиБалуюсь• 04 мая в 20:54
Питання про телеграм. Дівчата, ви все знаєте
Що це за функція, коли тебе не заблокували, але ти не бачиш, коли людина онлайн і вона не читає сповіщення декілька днів, а потім ту функцію зняли і сповіщення прочитане. Не блок точно, бо статус тоді міняється на " був давно", та переписка не зберігається. Підкажіть, що то тоді?
Заикальница• 04 мая в 21:00
Просто собі ставите не показувати коли був онлайн і видаляти через...1 добу, 1 тиждень
ПлюшкамиБалуюсь
• 04 мая в 21:04
Ответ дляЗаикальница
З іншого номера видно. Це можна так окрему людину занести?
Ля-ля-ля• 04 мая в 21:19
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Да, можно отдельно занести конкретного человека