Я тертий жук• Изменено 04 мая 2025
У вас таке є що ви уникаєте клієнтів, телефонних розмов?
От хтось дзвонить (ви продаєте послуги)
А ви спецом не берете, щоб не відповідати?
Я останнім часом бачу пропущений і не передзвонюю, а пишу у вайбер людині
Щоб вона мені відповідала письмово
Галя із Дарниці• 04 мая 2025
навіщо працювати у продажах, якщо Вам проблемно спілкуватися з клієнтами?
для мене взагалі нема різниці який спосіб спілкування, аби купляли
Області пітьми• 26 мая 2025
Ответ дляБолтушка Му
в мене чоловік такий, йому лінь писати. Але приходиться все більше і більше, нове покоління не любить дзвінків категорично. Діти кажуть, що нікому в голову не прийде дзвонить, це дивно вже
+++. Максимум - голосові повідомлення щоб людина прослухала коли їй зручно, але дзвонити зараз це майже моветон з точки зору молоді.