Дрібка щастя• 04 мая в 22:00
Две пары трусов это сколько?
2 трусов или 4 трусов?
Жинси на дитину• 06 мая в 10:03
Ответ дляOlga_72
Якщо ви пропустили, то я в торговому центрі провела опитування всіх магазинів що торгують трусами. Пара це 2 штуки. Всі продавці брендових магазинів, що проходять навчання, по інструкції на запит пара видають комплект з 2-х одиниць, за ціною комплекта. Або просто 2 одиниці трусів з однієї серії.
Разноцветных или однотонных?))
Пургену мне• 06 мая в 10:48
Ответ дляOlga_72
Різноколірних однокольорових. Без малюнка. Або інверсія.
На велику дупу чи на маленьку?
котопёс• 06 мая в 14:00
Ответ дляOlga_72
На будь-яку, жіночу, дитячу, чоловічу, спортивну дупу. У нас тільки сексшопів в ТЦ нема. Тому скільки мотузочок на пару трусів порекомендують,то я вже не знаю.
Значит исследование ваше ещё не завершено! Как можно было исключить сексшоп и магазин больших размеров белья, может там прояснят нам вопрос сколько пар в паре и мы придём к соглашению за 0.5 спустя столько дней темы в топе
котопёс• 06 мая в 14:03
Ответ дляПургену мне
Це навіть не 0.5
Вот! Это же нужно опытным путем провести наблюдения и внести их в нужную категорию пар без пар
котопёс• 06 мая в 14:05
Ответ дляБаба на горошині
Пойду сьірика разогрею ))))
Слопали сами и ещё хвастались вчера, да?
котопёс• 06 мая в 14:13
Ответ дляМальчижка
Красивенькие:) Но трусы остаются парой. И стринги парой. Взяла пару стринг:)
Это ооочень спорный вопрос как оказалось из 35 страниц, уже и в магазинах были, и обвинениями встречным сыпали, и пить совместно пробовали, и на пару пар ножниц переключить аудиторию старались и в магазин отправить не смогли, и даже треш тема прокладка в паре с трусами не справились, да что там! замер стельки от 0 или 1 не привлёк внимания и даже он не прояснил ситуацию с парами. В итоге петиция стоматологу тоже не возымела результата и пришлось паковать чемодан парами трусов и не парными бусами и вот зайдя почти через сутки поняла что вопрос остаётся открытым до сих пор, а автор потерялся ещё в конце написания своего провокационного поста на этом форуме
котопёс• 06 мая в 14:19
Ответ дляOlga_72
Звісно по ціні двох. ащо вони будуть продавати 1 шт замість пари. Вони що дурні?
Ось це ваше питання дуже актуальне для нас усiх тут останнi тридцать сторiнок и кiлька днiв
можно даже наверное и сказать что это лозунг этой темы
Ответ длякотопёс
Думаємо як продавець: Якщо спитали пару, то треба продати більше, на більшу суму. Правильно? Все одно трусів багато не буває. А те що покупець не хотів спочатку платити за другу одиницю, то це незначне недорозуміння, що можливо вирішити на касі.
Ответ длякотопёс
Дякую за прояснення що до валізок. Бо не розуміла яким чином вони до пар.
Ще якщо комусь буде цікаво в цій темі можна обговорити парні уроки, чи то пара, чи це один урок з перервою.
НеВРотик• 06 мая в 14:55
Ответ длякотопёс
Про пары трусов! Будьте пожалуйста предельно точный в своих утверждения! Каково ваше мнение?
Мерять от нуля, Крым это Украина. Две пары трусов это двое труселей. С другой стороны- возьму парочку другую трусов это 2-4 труселей. Вот мои принципы)
Пургену мне• 06 мая в 15:08
Ответ дляНеВРотик
Віскі чи вино?
Баба на горошині• 06 мая в 15:27
Ответ дляOlga_72
БаХіня продажів !!!
котопёс• 06 мая в 15:55
Ответ дляБаба на горошині
БаХіня продажів !!!
А вы вчера сыр слопали сами и без нас!
котопёс• 06 мая в 16:35
Ответ дляOlga_72
У мене питання було до валiзок у тому, що вони парнi, складаються iз двох частин, то як нам бути у цьому випадку? Так дiвчина i не визначилася з цим, зiбрала лише труси та буси I з того часу не з´являлася, мабуть, це складне питання доведеться вирiшувати нам за 0.5
СамавиховуюКота• 06 мая в 16:40
Ответ длякотопёс
может автора забанили? Админы, предвидя такой коварный сценарий, упекли автора в одиночный бан. Ну не может быть чтобы топ тема обошлась без жертв
Ответ дляСамавиховуюКота
Який ще бан? Що може бути добріше і смішніше за туалетний гумор? Це працює від 3 років до останнього дня. Сміятись після слова ’какашка, труси, памперс’. Дякую автору. З учорашнього дня м´язи лиця від смайлика болять.
Пургену мне• 06 мая в 19:22
Ответ дляНеВРотик
Виски конечно
Практично мені відповідь подобається, я також за нього.
Теоретично правильна відповідь: ТАК.
НеВРотик• 06 мая в 21:35
Ответ дляПургену мне
Теоретично правильна відповідь: ТАК.
От если б виски или шампанское то да))
Баба на горошині• 06 мая в 22:55
Ответ длякотопёс
А вы вчера сыр слопали сами и без нас!
Щось я сьогодні в некодиції)
Видно, падлюка так наржалася, що сьогодні з температурою в ліжку)
За фсьо нада платіть))))
Сирік був смачний , розпечений, з сухариками, які сама смажила .
Треба було вчора дірябнуть соточку, але я наодинці не бухаю, а тільки жеру)))
За фсьо нада платіть))))