Багиня• 05 мая 2025
Сонцезахисний гіпоалергенний крем для дітей, порадьте, будь ласка
Дівчата, порадьте крем для захисту від сонця, спф 50, для дитини 10 років. Син має атопічний дерматит, потрібен гіпоалергенний крем. Років 5 не були на морі, який крем використовували раніше не памʼятаю(. Буде дуже вдячна за рекомендацію
Відкушу все що стирчить• 05 мая 2025
Мій син теж алергік. Має ще й алергію на сонце. Для мене краще за Біокон нічого немає. + футболка для плавання рашгард з захистом від сонця
Багиня
• 05 мая 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дякую! Типу такого крем?
Козяка-маляка• 05 мая 2025
Атопічний дерматит у 95% не має відношення до алергії, чому ви саме гіпоалергенний шукаєте (ну хіба що у вас саме один випадок з тих 5%)? Беріть просто з якісним складом і надійним захистом, який по бюджету підходить
Відкушу все що стирчить• 05 мая 2025
Ответ дляБагиня
Дякую! Типу такого крем?
Так. Тільки я беру у вигляді спрею.