Нетутешня• 05 мая в 16:55
Як ви робите ремонти зараз?
З міста виїхало досить багато мешканців, літає часто над головою і інколи прилітає. Страшно, звісно. В той же час купується житло, робляться ремонти, привозяться меблі, дітей народжують, весілля грають... Я розумію, що другого життя ніхто не матиме, треба жити тут і зараз. Але для чого витрачати ці кошти там, де це робити ризиково? Якщо я мала б гроші, то виїхала б, хоча б тимчасово. Або купила б житло деінде. Або я просто не розумію заможних людей?
Кусачая Я• 05 мая в 17:19
Так з 22 року і завис ремонт..у ванні хоч встигли душ, унітаз, раковину поставити, а на стіни плитку не встигли.
І ше плюс коридор..то нема грошей, то нема коли..а тепер і нема кому..
Ще й добавилося два вікна, які вилетіли після прильоту..чи є сенс зараз гробитись на ремонт..
Нетутешня
• 05 мая в 17:20
Ответ дляКусачая Я
Співчуваю. Тримайтеся
Карусель-весель• 05 мая в 17:20
Ответ дляНетутешня
Удалено администрацией...
Нетутешня
• 05 мая в 17:21
Ответ дляКарусель-весель
Удалено администрацией...
Вивчіть хоча б російську граматику, якщо на державну не сподобились.
Карусель-весель• 05 мая в 17:23
Ответ дляНетутешня
А вам то что ? Или «за державу обидно»?
Не можете посчитать чужие деньги , так решили свои ценные советы относительно орфографии давать ? Конституцию Украины тоже почитайте , там все написано про права и свободы . И тут у вас пробел .
Нетутешня
• 05 мая в 17:25
Ответ дляКарусель-весель
А вам то что ? Или «за державу обидно»?
Та дійсно, пишіть з помилками, вони вам так личать
Карусель-весель• 05 мая в 17:25
Ответ дляНетутешня
💯
Нетутешня
• 05 мая в 17:27
Ответ дляКарусель-весель
💯
Ви хоч зрозуміли, під чим втулили свої ’100’?
Карусель-весель• 05 мая в 17:28
Ответ дляНетутешня
В некоторых случаях гуманней согласиться .
Это как раз тот случай .
4есотка• 05 мая в 17:31
Роблять ремонти, купують і будують нерухомість.
Знайомий, який працює в сфері будівництва, розказує, що наразі в Україні проблемно орендувати риштування, все зайняте на об’єктах.
Горлаю зрання• 05 мая в 17:34
Не все могут выехать, потому и живут как есть. Я тоже начинаю ремонт, квартира уже в ужасном состоянии, ещё лет 5+ не простоит.
ЧупакабраЗеБест• 05 мая в 18:04
Ответ дляКинДза
Займайтеся собою й не переймайтеся чужим життям і чужими грішми
плюсую!
Оксана -1f11• 05 мая в 18:40
Дуже хочу ремонт зробити, не дивлячись на те, що війна, прифронтове місто, але немає за що
Семенівни сусідка• 05 мая в 18:48
Нічого не роблю 15 років,новобудова.Не знаю чи взагалі за своє життя щось буду робити,дуже дорого і об’єм роботи.