Мира всем• 27 апреля 2025
Де і як заробити 5 тис доларів?
Працюю фрілансером, заробіток різний. Зараз 15 тис грн, але це все нестабільно. Частину витрачаю на потреби, іншу - відкладаю. Зібрала небагато. Хочу купити невеличкий будиночок десь в селі, не обов´язково щоб зручності в будинку були ( хоча б це було значною перевагою), хочу свій будинок. Не почуваю себе ніде вдома. Живу з чоловіком, але в останній час він часто говорить про неприємні речі для мене. Типу в жарт - ти що хочеш тепер ділити наше ,,імущество,,, хочеш піти то іди - я тебе відпускаю, типу того. Мені це неприємно і я йому говорила. Та незважаючи на все це, я мрію про свій дім, не залежати від нього. Не знаю, як назбирати ті гроші. Працюю багато, живу зараз в його будинку в селі. Разом облаштовуємо та робимо ремонт в його домі. Але в деякі ці моменти, мені нічого не хочеться.
Може щось порадите?
Поїхати в даний момент нікуди не можу, по крайній мірі ще рік.
Може щось порадите?
Белоснежко• 27 апреля 2025
Полно домов, смотрите объявления, чаще. Вы просто дом не потяните, там вечно нужен ремонт
Мира всем
• 27 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Я наприклад, не можу жити в квартирі. Хоча там де є дуже багато людей. Хочу більше тиші, без шуму.
Розумію, що будинок багато тягне як грошей так і фізичної праці. Є мрія зробити свої теплиці, і багато іншого.
А я женатая• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
То шукайте нормального чоловіка.
Добра всем!• 27 апреля 2025
А зачем вы свои деньги тратите на мужа дом и ремонт, я бы не тратила, а подскажите про вашу работу что вы делаете?
Мира всем
• 27 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Если все так плохо, зачем вы делаете ремонт в его доме?
Не знаю, надіюсь що щось зміниться. Навіть не знаю. По перше це все залишиться дитині, а так би нічого не робила.
Мира всем
• 27 апреля 2025
Ответ дляДобра всем!
Працюю з інтернет-магазинами, додаю товари, перекладаю самі сайти, багато чого.
Принцепесочка• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Конечно изменится. В худшую сторону
Щедрик ведрик• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Он оформил уже на ребенка все ? Дарственную ? Или откуда така уверенность?
А ребенку нужна та хата в селе с ремонтами ?
Добра всем!• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
У вас еще и ребенок есть, почему вы такая амеба? Свои деньги не давайте, тем более муж то вас и не держит у него к вам такие отношения никакие, почему вы себя не цените хотите батрачить в селе батрачьте , но не давайте вашему мужу вас оскорблять, вы молодая зачем, я бы ему не давала денег все нет, и собирала свои
Мира всем
• 27 апреля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Та ні, тут без варіантів. Це для дитини, але не знаю чи потрібно буде їй в майбутньому.
Добра всем!• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Так вы язык еще знаете английский?
Добра всем!• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Вот ребенку это не нужно))
Добра всем!• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Вы такая умная и так себя не цените?!!!!
Щедрик ведрик• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Муж сирота? Больше не женится ? Детей уже не будет ?
Вы волшебная ?
Мира всем
• 27 апреля 2025
Ответ дляДобра всем!
Так вы язык еще знаете английский?
Не дуже, але розумію. Говорити не можу чомусь.
Добра всем!• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Варианты есть он найдет другую родит детей и фиг вашему ребенку что оставит мужики такие
ЗавЛабСнаб• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
З чого ви вирішили, що залишиться дитині? Це цілком може залишитися другій дружині вашого чоловіка. Вони часто так роблять.
Добра всем!• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Автор возьмите меня на вашу работу !!!!
ЗавЛабСнаб• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Ви не уявляєте наскільки швидко переписуються папери і вивозиться з будинку все, що не прибито цвяхами.
Мира всем
• 27 апреля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Можливо в роблять. Але не хочу бо багато писати чому це дійсно залишається все нашій дитині.
Мира всем
• 27 апреля 2025
Ответ дляДобра всем!
Автор возьмите меня на вашу работу !!!!
Ви працювали фрілансером?
Нічна ненажера• 27 апреля 2025
Навіщо ви робите ремонт в його домі? Особливо з думками звалити звідти
Добра всем!• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Ой вы наивная