Кошка Мурка• 05 мая в 21:53
Это предыстория развода?
На 3х буквенном сайте пишет "колупатель" :перешлите фото на телегу, тут фото не видны.
дальше что последует -ссылка на их ресурс и разводилово?
лаМпочка• 05 мая в 21:57
Сейчас стали писать , вышлите фото на Вайбер или телегу , а то плохо видно, плохой интернет и таких много, даже не отвечаю , развод
Кошка Мурка
• 05 мая в 21:58
Ответ длялаМпочка
Ну да, на ..... плохо видно, а в телеге прямо развернется картинка метр на метр?)))
Кошка Мурка
• 05 мая в 22:09
Ответ дляМетелик
а в чому розвод додаткових фото у вайбер/телегу?
Я не знаю, поэтому тут спросила
Сяду на шию, дорого!• 05 мая в 22:10
Ответ дляМетелик
Им нужен Ваш номер
Эт вернячОк• 05 мая в 22:18
Метелик• 05 мая в 22:21
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Им нужен Ваш номер
так, і що їм дасть мій номер котрий і так є на ОЛХ?
Сяду на шию, дорого!• 05 мая в 22:23
Ответ дляМетелик
Долго описывать развод, погуглите
Метелик• 05 мая в 22:25
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Долго описывать развод, погуглите
Не підказує гугл нічого по моїй темі. Може все ж таки підкажете механізм розводу?
Сяду на шию, дорого!• 05 мая в 22:28
Ответ дляМетелик
Главное, когда Вам наберут на номер, а потом случайно отключатся и ещё раз перезвонят, потом поросят уже им перезвонить, не перезванивайте. Там целая схема, но останетесь без денег. У Вас онлайн банкинг есть?
Метелик• 05 мая в 22:39
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Звісно що є онланй банкінг.
Метелик• 05 мая в 22:43
Так давайте ще раз... в мережі купа різноманітних телефонів, на ОЛХ також купа телефонів продавців у відкритому доступі. Якби так просто було зламати, то цю лавочку б давно прикрили. Явно є якісь ще деталі в тому розводі - фішінгові посилання, соцінженерія. Але ’подзвони два рази’ не працює.
АдеКВАтная• 06 мая в 08:37
Ответ дляМетелик
Вони в такий спосіб виманюють продавця в якийсь сторонній мессенджер, щоб затягнути і продовжити розмову вже поза межами сайту, втертися в довіру, створити ілюзію зацікавленості і реальності покупки, а потім пробують оформити покупку в цьому ж мессенджері (Вайбер, Телеграм..) створюючи посилання на липовий олх.
Вони можуть написати і напряму, якщо вказаний номер.
Метелик• 06 мая в 09:56
Ответ дляАдеКВАтная
І? Що дає телефон сам по собі? Мені купу разів і писали і дзвонили і я сама пропонувала вайбер для додаткових фото чи переписок. Неможливо лише цим щось вкрасти. Треба фвшинг, соцінженерія. так тут же не питання в переписках додаткових фото вайбера явно...
АдеКВАтная• 06 мая в 16:18
Ответ дляМетелик
Я ж Вам написала..
До кінця читайте...
Вам скидають посилання на липовий олх типу для прийому коштів. Продавець переходить і вводить дані своєї карти.
Телефон сам по собі їх не цікавить, їх цікавить вивести продавця за межі офіційного сайту олх і ’оформити покупку’.
До кінця читайте...
Метелик• 06 мая в 16:25
Ответ дляАдеКВАтная
Я ж Вам написала..
До кінця читайте...
Ну фішвнг, ок,це ясно. так все ж таки не переписка у вайбері небезпечна та знання номеру телефону, а перехід по посиланням. У додаткових фото у вайбер або просто переписці немає нічого небезпечного як тут намагаються лякати.