Крошечка-хаврошечка• Изменено 06 мая в 08:25
Чи може бути це через ранній клімакс?
Останній рік почалися проблеми з менструальним циклом ( він став значно коротшим). Раніше я мала чіткий 28 денний цикл. Зараз 13-16…інколи 16-18…інколи 20-21…але не довше.
Плюс зʼявились проблеми - часті вагітніти. Я вже так втомилася від них… останній раз мені призначили антибіотики..спринцування медикаментозним розчином. Все добре допомогло, але буквально на 1 місяць..
Днями все повернулося знову(
Мені 41…
Стан нестерпний..забирає багато сил та дуже впливає на звичайне життя (
Я вже сама почала думати - а чи не початок то клімаксу? Чи існують якісь методи його зробити менш «болісним»?
Днями все повернулося знову(
Мені 41…
Накладні мюслі• 06 мая в 08:25
У меня весь прошлый год были качели с циклом, а в этом как часы. Мне 45.
Тушьмушьнюшь• 06 мая в 08:25
О климаксе речь не идёт, вам нужно вылечить воспаление, а потом разбираться с нарушением цикла. Ищите врача
Липка-прилипка• 06 мая в 08:26
Звісно що початок. Про це вже писано-переписано. Скорочення циклу - це вже звіночок
Крошечка-хаврошечка
• 06 мая в 08:26
Ответ дляНакладні мюслі
Ви розібрались чому були ці гойдалки з циклом?
Але мене ще й запалення дуже сильно турбують…
КондуктЕр тролейбуса• 06 мая в 08:26
Ответ дляНакладні мюслі
А качели - это сколько дней плюс/минус?
Липка-прилипка• 06 мая в 08:27
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А що по УЗД? Якісь аналізи на гормони здавали?
Крошечка-хаврошечка
• 06 мая в 08:27
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я його типу вилікувала.. але через місяць знову…
Зробила запис до лікаря - на вересень…нажаль довго чекати (
Накладні мюслі• 06 мая в 08:27
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Нет, гормоны в норме, УЗИ ок
Кумася• 06 мая в 08:28
Вибачте , у вас були часті вагітності? Мабудь не зрозуміла.
.......Плюс зʼявились проблеми - часті вагітніти.....
Накладні мюслі• 06 мая в 08:28
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А качели - это сколько дней плюс/минус?
Раз в два три месяца , но лило как из ведра или наоборот через 29 дней три капли
Крошечка-хаврошечка
• 06 мая в 08:29
Ответ дляМіряю від одиниці
Які симптоми вагінітів у Вас?
Почервоніння…трохи навіть набрякає…болить..відчуття «рєзі»-я не знаю як то українською буде..
трохи допомагає коли миюсь Цитеалом. Але це буквально перед сном роблю.
Міряю від одиниці• 06 мая в 08:30
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В туалет більше ганяє ? Сухість ? Пече, свербить?
Покращена• 06 мая в 08:31
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ви закордоном?
Меня много• 06 мая в 08:32
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
.
Меня много• 06 мая в 08:34
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так это инфекция какая-то. Нужен нормальный дерматолог -венеролог.
Перловая Кашка• 06 мая в 08:36
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви врач?
Перловая Кашка• 06 мая в 08:37
Ответ дляSo_so
Узи же делали Вам? На узи видны эти моменты+обычный анализ крови на фсг.
И где вас только нет. Вы уже и в гинекологи записались 🤦♀️😂
Молчалка• 06 мая в 08:38
Ответ дляПерловая Кашка
Не треба бути лікарем, щоб знати, як діагностують клімакс.
Тушьмушьнюшь• 06 мая в 08:51
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вы не в Украине? Ищите хорошего врача
Пушка заряджена• 06 мая в 08:53
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А по аналізам що? Яку інфекцію вам лікують антибіотиком?
Анти-анонім• 06 мая в 09:02
Здаєте бакпосів і знґгідно нього приймаєте антибіотики. ( якщо покаже чутливіть до ніфорателю, тосміливо беріть макмірор, він останні пару років досить гарно бореться ентерококами)
По циклу спробуйте тазалок, індол( я люьлю наш украхнсткий епігал залена коробочка) вони мені подовжують не на багато але 3-4 дні, то вже прекрасно )
Дівчата тут писали про ременс, але я не пробувала, поки шо виїжджаю на тазалоці.
Без QR коду• 06 мая в 09:35
Такой цикл- что то кровит, миома, полип, эндометриоз, аденомиоз, на узи не всегда видно. Делают диагностическую гистероскопия, даже, если эндометрий в норме. Потом результат гистологии. Вам предложат коки или мирену, коки сгущают кровь. Мирена лучший выбор. Своих гормонов не хватает уже, иначе цикл был бы норм. Дальше Вас ждёт анемия, с такими кровотечениями.
Плету интриги• 06 мая в 09:40
У меня тоже появилась такая непроходящая молочница. Я отказалась от сахара - и все прошло. Еще проверьте щитовидку.