Крошечка-хаврошечка• Изменено 06 мая 2025
Чи може бути це через ранній клімакс?
Останній рік почалися проблеми з менструальним циклом ( він став значно коротшим). Раніше я мала чіткий 28 денний цикл. Зараз 13-16…інколи 16-18…інколи 20-21…але не довше.
Плюс зʼявились проблеми - часті вагітніти. Я вже так втомилася від них… останній раз мені призначили антибіотики..спринцування медикаментозним розчином. Все добре допомогло, але буквально на 1 місяць..
Днями все повернулося знову(
Мені 41…
Стан нестерпний..забирає багато сил та дуже впливає на звичайне життя (
Я вже сама почала думати - а чи не початок то клімаксу? Чи існують якісь методи його зробити менш «болісним»?
Днями все повернулося знову(
Мені 41…
Перловая Кашка• 06 мая 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так
То як лікар не бачивши пацієнтку і не зробивши жодного дослідження може щось стверджувати?
Перловая Кашка• 06 мая 2025
Единственный правильный совет в этой теме - посетить врача. Смешно читать советы псевдоврачей. У автора может быть все что угодно.
Перловая Кашка• 06 мая 2025
Ответ дляМолчалка
Не треба бути лікарем, щоб знати, як діагностують клімакс.
Цирк та й годі. А чому ви вирішили, що автору треба діагностувати клімакс? 😂🤦♀️
Молчалка• 06 мая 2025
Ответ дляПерловая Кашка
А де я написала, що вирішила?
Перловая Кашка• 06 мая 2025
Ответ дляМолчалка
А де я написала, що вирішила?
До чого взагалі мова про клімакс? Я написала жіночці, до речі не вам, що вона зовсім не гінеколог, щоб робити висновки що і як діагностувати, а тут ви зі своїм клімаксом. І так, щоб діагностувати клімакс треба бути гінекологом, бо такі доморощені лікарі зі своїм фсг, клімакс припишуть до міоми або інших розладів. Бо вони ж знають як його діагностувати.
Тушьмушьнюшь• 06 мая 2025
Ответ дляПерловая Кашка
А вот так, нас этому в институте учат