LanaLy• 09 апреля в 05:31

Лохії після пологів

Дівчата, в кого були довготривалі лохії? Записалась на узі, але не можу спати до ранку від страху що це може бути. Два місяці були водянисті виділення, потім завершились, потім пару днів помазало і через дві неділі знову. До лікаря теж записалась(не змогла в два місяці, через малого, потім вона у відпустці була). Годування змішане, не М не дуже схоже, вже не знаю чого чекати…може в когось було схоже?
Anna -d11e• 09 апреля в 06:15
Ви здавали кров на хгч?
автор LanaLy • 09 апреля в 07:14
Ні(((до лікаря в пʼятницю лише, сподіваюсь потраплю на узі раніше.
автор LanaLy • 09 апреля в 07:18
Ответ дляAnna -d11e
Ви здавали кров на хгч?
Ні, до лікаря лише в пʼятницю, раніше на узі сподіваюсь потраплю(((
автор LanaLy • 09 апреля в 07:29
Ответ дляAnna -d11e
Ви здавали кров на хгч?
В дитина затяжна жовтушка, виясняли причину, лежали по лікарням, тож трохи упустила себе(
Millie• 09 апреля в 08:33
Ответ дляLanaLy
Є приватні лабораторії
Здоров´я вам
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 09:18
Ответ дляLanaLy
я с похожим в роддом пошла, мне там сразу в приемном и узи сделали, и с осмотр на кресле. не отходя от кассы.
автор LanaLy • 09 апреля в 10:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У нас трохи по іншому в пологовому… сьогодні на узі, на прийом по запису. Дякую за відповіді.
Наче сказала що матка скоротилась і намагається запуститись цикл, але точніше то вже до лікаря…
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 10:16
Ответ дляLanaLy
а вы жаловались на симфиз? она смотрела его?
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 10:16
а, автор, то не вам про симфиз, то другой девушке
Sunrise23• 09 апреля в 17:32
Я думаю это месячные. У меня лохии были 6 недель и через 10 дней начались месячные
автор LanaLy • 10 апреля в 15:34
Ответ дляSunrise23
Спасибо! 🙏🏼Узист так и сказала, что пытается запуститься цикл, но точнее на приеме врача.
Businka_11• 25 апреля в 18:06
Автор, у меня были Лохии 4 недели. Это вроде норма