Дівчата, в кого були довготривалі лохії? Записалась на узі, але не можу спати до ранку від страху що це може бути. Два місяці були водянисті виділення, потім завершились, потім пару днів помазало і через дві неділі знову. До лікаря теж записалась(не змогла в два місяці, через малого, потім вона у відпустці була). Годування змішане, не М не дуже схоже, вже не знаю чого чекати…може в когось було схоже?
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 09:18
Ответ дляLanaLy
В дитина затяжна жовтушка, виясняли причину, лежали по лікарням, тож трохи упустила себе(
я с похожим в роддом пошла, мне там сразу в приемном и узи сделали, и с осмотр на кресле. не отходя от кассы.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У нас трохи по іншому в пологовому… сьогодні на узі, на прийом по запису. Дякую за відповіді.
Наче сказала що матка скоротилась і намагається запуститись цикл, але точніше то вже до лікаря…
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 10:16
Ответ дляLanaLy
а вы жаловались на симфиз? она смотрела его?