Дайте подуться• 06 мая 2025

Порадьте щось( сон, храп

Я не знаю чим мені можна допомогти, але я мушу з кимось поговорити.
Пів року тому чоловік захворів на нежить і почав сильно хропіти, прям триндець як сильно. Я весь період хвороби спала з ним, вірніше не спала, а злилася, нервувала щоночі через його храп. Можна сказати що не спала. Я не знаю чому не пішла в іншу кімнату на цей період, просто якось не додумалася. Цей період тривав два тижні. Потім я пішла спати до доньки в дитячу разом з нею на одному ліжку. Хоч було і не зручно, але краще ніж слухати хропіння. Принаймні я виспалася. Потім чоловік виздоровів і тепер майже не хропить. Але в мене утворилася якась психологічна штука - лягаю з ним, засинаємо, як тільки він видає будь який звук під час сну, навіть тихий, навіть просто щось вибачте хрюкне тихо, то я просинаюся зла і не можу заснути. І знову змушена йти до дитини спати. Так триває вже пів року. Я виснажена, зла. Я не знаю що робити. Він вже ніби і не хропить, а спати я з ним не можу. І з дитиною спати весь час не можу. Є ще варіант спати на кухні на дивані, але він такий не зручний шо капєц ( чоловік не піде на диван, бо має проблеми зі спиною. Шо за мною таке? Це в мене вже щось психологічне? Може снодійні пити? Чи спати з ним і звикати до цього? Мене не будять машини, які їдуть повз будинок і сигналять, не будять сусідські собаки. А будь який тихий звук чоловіка вночі будить і бісить.
П´ю магній на ніч.
Цигарний шланг• 06 мая 2025
В мене таке саме. Просто список в різних кімнатах.
Купіть беруші
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Купіть беруші
В мене 3 вида беруш ( не допомагає нічого. Спала в навушниках, не допомагає (
Сплю поки з дитиною. Потім мабуть переберуся на кухню. Ваш чоловік сильно хропить? Є зайва вага? Бо мій має трохи живіт. Але тут я навіть не знаю кого з нас ’лікувати’. Бо як і не хропить я не можу з ним спати
Кукусикиииииии• 06 мая 2025
Біфрен попийте або щось подібне, це у вас нерви.
Тут надолго• 06 мая 2025
Спати окремо.більш нічого.сон -це дуже важливо.ви повільно себе знищуєте. Людина має відновлюватись. Нічого в тому нема щоб спати окремо. І чоловік має то розуміти.бо один спить а інший мучиться.
Я пішла в іншу кімн. через 10 днів після того як не могла виспатися.і почався храп.мучитися піроку? Навіщо? Я б на людей з сокирою кидалась би! Сон це важливо для жінки дуже! Купити собі на кухню дручний диван
Тут надолго• 06 мая 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Які нерви? Вона виспатись 6 міс не може через храп
Кукусикиииииии• 06 мая 2025
Ответ дляТут надолго
Звичайні нерви, храпу вже немає, а автор все так же не спить.
курасаны• 06 мая 2025
Мой храпит, дергается, крутится. Для меня выход только спать в другой комнате. Но после того, как начали спать отдельно - я конечно высыпаюсь и это важно, но на отношения это влияет
Тут надолго• 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
У нас не влиеят абсолютно.
Эта_Шикарна)• 06 мая 2025
я хроплю через синусит. Допомагають лише протиалергічні і гормональні спреї тимчасово((
курасаны• 06 мая 2025
Ответ дляТут надолго
У нас не влиеят абсолютно.
Давно отдельно спите? У нас периодически реже секс. Нужно мужу напоминать. Спим отдельно 3 года
Тут надолго• 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
3 гтда. Секс как б ыл через день так и есть. О сексе он мне напоминает.только давай и давай.
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
То що я не висипаюся мабуть гірше виливає на наші стосунки (
Душа компанії• 06 мая 2025
Вот эти беруши, силиконовые. Они не вставляются в слуховой проход, а лепятся на раковину, они мягкие и липкие, прилипают плотно, и в них как под водой. Все остальные ,что я пробовала- мне тоже не помогают. Я без них теперь спать не могу. В наших аптеках- они прозрачные, но не очень липкие, поэтому не так эффективны. Если будете брать на али- мне почему то розовые самые мягкие и липкие. Не берите голубые акционные, они задубевшие уже. Берите сразу много, долго едут,я беру по 4-5 упаковок, они мелкие, я соединяю по 3-3 шт, потому, что в аптеках они продаются у нас больше размером. Хватает одной пары на пару недель, потом перестают липнуть.
курасаны• 06 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Это правда. Но в идеале если б муж похудел и сходил к врачу, проверил почему храп. Вроде сейчас есть варианты лечения. Но мой не пойдет
Свекруховна• 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
Мой муж аж две операции сделал. По искривление носовой перегородки и расширению каналов. Никаких результатов.
ДаЗдраПерма• 06 мая 2025
Отаке спробуйте.
Перші вже о пробували , то стало краще!
Другі ще чекаємо..
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
Мій піде. Просто зараз ходить по лікарям зі спиною і не має часу. Якщо є якесь реальне лікування, то було би добре. На операцію не піде
курасаны• 06 мая 2025
Ответ дляСвекруховна
А лишний вес есть?
Душа компанії• 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
Мой муж худой как щепка. Просто с возрастом мышцы неба дряхлеют,я тоже подхрапывать стала.
Свекруховна• 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
А лишний вес есть?
Нет.. Но нам проще, теперь каждый в своей комнате.
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Отаке спробуйте.
Перші вже о пробували , то стало краще!
Другі ще чекаємо..
Пробувала такі. Не допомогло. Спробую ваші варіанти, дякую
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
Дякую. В мене такі. Рожеві якось не прилипали до вух. Вірніше прилипали до пальця і не трималися вух. Я їх відклала. Дам їм другий шанс. А ті резинові взагалі не влізли у вухо. Через беруші як губки я все чую
18 мнеУЖЕ• 06 мая 2025
Купите удобный диван на кухню, вы этого заслужили , я иду если что на кресло раскладное ))) или еду к родителям там моя чисто кровать два на два)))
Свекруховна• 06 мая 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
У меня и днем и ночью тусуются на кухне. Водички им попить.
Муж бежит в 5 утра кашку себе варить.
18 мнеУЖЕ• 06 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Мне одно нравится что вы о муже думаете большая спина у него, а ему на вас наплевать
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ длякурасаны
А лишний вес есть?
Зріст 180, вага 95. Є живіт.
18 мнеУЖЕ• 06 мая 2025
Ответ дляСвекруховна
Муж бежит в 5 утра кашку себе варить.
Водичку каждому в комнату с вечера поставили, у меня кухня не позволяет нормальный диван ставить , стоит не раскладной, квартира двушка, так я малой в комнату поставила кресло раскладное ото моя любофф как все достанут))) а вообще мне одной комнаты своей отдельной не хватает
Задираю носа• 06 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
А чому Ви на кухню а не чоловік? Дивно
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Йому не плювати. Шо він може зробити? Ну ходив спати до малої, а ми спали з нею в нас на великому ліжку, спав на дивані пару раз. Коли хропіти майже перестав я все одно не можу спати (
автор Дайте подуться • 06 мая 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
І мені не хватає 😥