Істеріомама• 06 мая в 09:56

Просто поговоріть зі мною

І ще вчора їздили з чоловіком обирати тур на відпочинок, все було добре і життя прекрасне (не враховуючи війни звісно)
Кучу планів на майбутнє, а сьогодні просто хочеться лягти і не прокинутись
Дуже рідко ходить без мене , вечером пішов з другом зустрітись, сказав, що через дві години прийде
Прийшов в ночі, пʼяний
Я полізла в телефон, сама незнаю, але чомусь. Але на карті списано кучу грошей

На стриптиз клуб
І залишив він в ньому більше 1000 долларів
Вранці по клявся, що нічого не було , тільки дивився, як танцюють і пригощав
Питаю для чого, відповідь, сам незнаю😭
Друг його залишив, сидів там з його слів, сам

Запропонувала розлучення - погодився
Двоє дітей, 20 років разом
ИграйМойГормон• 06 мая в 10:24
Ответ дляІстеріомама
Зрозумійте, я ображена не на стриптиз
Я вважаю, що він втратив інтерес до мене і хотів інших жінок
Або взагалі отримав додаткові послуги від дівчата
Або його розвели на гроші
Бо було списано з карти декілька разів по 3-6 тис грн і один раз 22 тис
Що може коштувати 22 тис грн?
Приватний стриптиз в окремій кабінці.
ИграйМойГормон• 06 мая в 10:25
Ответ дляН@Диете
Чоловік був в стрипулубі, ви хоч уявляєте що це за заклад? Скажу вам більше - танцівниця не означає проститутка!
Я якраз була))) Ні, не простітутка , іноді просто танцівниця. Але багато розходяться ввечері з клієнтами.
Прилипало• 06 мая в 10:27
Ответ дляИграйМойГормон
Так, буває. Я теж була, є дівчата, які домовляються. Та і приватні танці різними бувають, це не секрет, особливо з оральним сексом. Багато дівчат просто танцюють.
Дикая Роза• 06 мая в 10:30
Ответ дляИграйМойГормон
Та всі придумали виходить. Ви теж. Чи ви 100% знаєте, як було?
А зачем настраивать на плохое?
Н@Диете• 06 мая в 10:34
Ответ дляІстеріомама
Зрозумійте, я ображена не на стриптиз
Або його розвели на гроші
Що може коштувати 22 тис грн?
Зрозумійте, це інше! Стриптиз це гарне шоу, це цікаво, це захоплююче і з інтересом до вас не має нічого спільного! 22 тисячі, це лише оплата за стіл і алкоголь, ну максимум приват, але під час привату відбувається все те ж саме, але танцівницю навіть руками чіпати не можна, більше того, не кожна навіть труси знімає. Сіськами потрясла перед носом протягом 3 хвилин, та й пішла собі. Автор, немає приводу для того, щоб так себе зʼїдати
Кнопус• 06 мая в 10:34
звичайний гулящий блядун
автор Істеріомама • 06 мая в 10:37
Ответ дляН@Диете
Він навіть не вибачився
Сказав, що так погуляв, не вдало
Що не можна йому пити🤬
Але і не бачить взагалі проблем
Я відповіла, що не маю до нього тепер довіри і він мені огидний
Він відповів - ок
І ліг спати
Н@Диете• 06 мая в 10:38
Ответ дляІстеріомама
Він навіть не вибачився
Сказав, що так погуляв, не вдало
Що не можна йому пити🤬
Але і не бачить взагалі проблем
Він відповів - ок
І ліг спати
Тобто ви хотіли в той момент щоб мужик який бухав всю ніч визнав свою провину?! Ну ви справді на стільки не розумієте ситуацію?
автор Істеріомама • 06 мая в 10:40
Ответ дляН@Диете
Я з ним говорила вранці , бо він відвозив доньку до школи
У нього вихідний
Приїхав, не став взагалі мене слухати і ліг далі спати
Н@Диете• 06 мая в 10:41
Ответ дляІстеріомама
У нього вихідний
Ліг спати бо уникає скандалу з вами, якщо бухав, то ще й голова болить, а тут ви з своїм барабаном «давай розлучатисятинавітьневибачився»
Вічний двигун• 06 мая в 10:45
Ответ дляЗалетна Я тут
Тема, що подав на розлучення, не зайшла? 🤣🤣🤣🤫
Це серійний троляка з розлученнями на всі смаки.
Н@Диете• 06 мая в 10:46
Ответ дляІстеріомама
У нього вихідний
Автор, а що ви хочете врешті решт? Поскандалити? Змусити чоловіка вибачитись? Дорікати що на стриптизерку дивився?
Ну дивився, бо це гарно! Витратив штуку баксів, але ж не останні! Перепив трохи, буває інколи. В чому для вас трагедія???
Стебель березы• 06 мая в 10:51
Сидишь в сытой спокойной европе,что еще надо?пусть погуляеттпаренек,стриптиз этот такая мелочь хотя думаю ты троляка
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 мая в 11:03
А яка у вас війна за кордоном? Чи ви з параші.
автор Істеріомама • 06 мая в 11:06
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дуже смішно
Виїздили з окупації
Наша квартира напівзруйнована
Але вам мабуть краще видно
Колдунья-вещунья• 06 мая в 11:07
Ответ дляІстеріомама
Я прекрасно розумію все що відбувається в країні. І розумію, що можливо моя проблема висмоктана з пальця
Але чоловік у мене перший і єдиний
А тут мене просто морально роздавили
Чим саме вам морально роздавили?
От по пунктах, будь ласка.

Що такого страшного сталося?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 мая в 11:07
Ответ дляІстеріомама
Але чоловік у мене перший і єдиний
А тут мене просто морально роздавили
В якій країні?
Колдунья-вещунья• 06 мая в 11:12
Ответ дляИграйМойГормон
Знов знецінення. Та створюйте свої теми, як ви за всіх горюєте і печетеся. У автора своя проблема. Форум український? Та ви що? А люди наші не українці за кордоном? А тут , як вибирають золото і автівки поки війна вас не муляє?
Я в Україні, чоловік військовий, живу своє життя, і попелом голову не посипаю, а до чужих проблем ставлюся з повагою. Чи всім голосити , як ви , поки війна?
Так а що такого страшного сталося у автора?
Ну що?

Проблема реально висмоктана з пальця -всьооо пропало, сижу ридаю в шоцііііі

І якщо ви дружина військового, то прекрасно це розумієте .
Конфиденциальность• 06 мая в 11:16
Бідна ви бідна, у нас турів немає, бо він пенсіонер і я на мінімалку, але в любові
Конфиденциальность• 06 мая в 11:18
Ответ дляІстеріомама
Якби він був там з друзями, то можливо ок
Друг пішов. Він залишився там сам
Значить йому бракує щось в дому
І я не вірю що 1000 доларів коштують одні напої
Можливо там було щось більше ніж просто танець
Ще міг бути сіфіліс
автор Істеріомама • 06 мая в 11:26
Ответ дляКолдунья-вещунья
Чим саме вам морально роздавили?
От по пунктах, будь ласка.

Що такого страшного сталося?
Ви вважаєте, що чоловік може собі спокійно відвідувати стриптиз, замовляти приват танець
Або ще щось?
Леді Душка• 06 мая в 11:30
чи не дивина через 20років.
Ну гульнув то гульнув, особливо якщо без продовження. 20 років то вже термін, вжевсе приїлося, все прісно. +війна оголила те, що раніше приховувалося і стримувалося. Коли як не зараз ЖИТИ.
З розлученням ви погарячкували. А от те що він так швидко погодився - це більше засмучує. Таке враження що він лише чекав коли ви самі запропонуєте (і будете нести відповідальність за руйнування сімї), тому й куролєсив, що б вас підштовхнути
Леді Душка• 06 мая в 11:37
Ответ дляА_мій_самий_самий
Пастырь бывает ещё и наркоман и гуляка и многое другое,вера там сомнительная,там идёт заработок денег ,но ни вера
Ну да, он пастор Мунтян взагалі секс оргії з наркотою влаштовував))
Леді Душка• 06 мая в 11:45
Ответ дляІстеріомама
Зрозумійте, я ображена не на стриптиз
Або його розвели на гроші
Що може коштувати 22 тис грн?
аторе, таке буває, особливо після такого тривалого шлюбу. І це неви погана, просто так буває. Тепер посійте в ньому відчуття провини і нехай на вас витратить таку саму суму.
МеняАЖтрусит• 06 мая в 12:10
Ответ дляИграйМойГормон
Куда вшит?)) Карту проводить в междужопії? Или телефон приложить к трусам?)))
Вы как с каменного века. Оплата за услуги на кассе)))
Я таке знаю• 06 мая в 12:12
Давайте скрін із його телефону
Я таке знаю• 06 мая в 12:13
Ответ дляВ танке
Бедная)))
Если бы мне муж оплачивал туры, путешествия и все остальное, то пусть ходит смотрит на что хочет)))
Мда
Я таке знаю• 06 мая в 12:13
Ответ дляЦвіпканя
Не видел в стрип-клубах чтобы у стриптизерши из трусов терминал оплаты торчал.
Він зняв готівку ,не???
Я таке знаю• 06 мая в 12:14
Ответ дляІстеріомама
Ми за кордоном,
В Чехії?)
Цвіпканя• 06 мая в 12:14
Ответ дляЯ таке знаю
Він зняв готівку ,не???
Не, если автор увидела что сумма потрачена в стриптиз-клубе. Вы когда снимаете наличку, видите в списании разве что номер и адрес банкомата, с которого денежку получили. Не?