Рожки-да-ножки• 06 мая в 15:16
Мерц не набрав необхідну кількість голосів. Вперше в історії Німеччини.
Як думаєте, чому так сталося.
буреЛОМКА• 06 мая в 15:48
Ответ дляБабуся мороз
Ти диви ,яка ви обізнана в німецькій виборчій системі.А кажуть,що наші біженці в Німеччині нічим не займаються
то не я, а Шрайк
і живу я в Харкові
Кидстаффовка• 06 мая в 15:49
Ответ дляБабуся мороз
Дохазяйнувалися
Дотолерувалися
Треба було ще в 2022 Угорщину показово вигнати з ЄС за прорашистський уряд і дії, то інші би сто разів подумали. А так… маємо, що маємо.
буреЛОМКА• 06 мая в 15:49
Ответ дляКидстаффовка
Дотолерувалися
і зробити прокацапський анклав в середині Європи?
Бабуся мороз• 06 мая в 15:50
Ответ дляНесу пургу
Ви вважаєте, що якщо до влади в Німеччині прийде радикально налаштована партія то це не вплине на підтримку Украни? До чого тут ’ мать родна’? Дивіться ширше.
Звичайно вплине.На підтримку вашого шефа,викладачів,а також генералів,поліціянтів,прокурорів,тцкашників і їхньої рідні.
Сегодня я не я• 06 мая в 15:50
Ответ дляСвоего не предлагать
Неблагодарность отличительная черта.
Сколько не дай мало, как не помоги не так. Скоро и Германия положит на Вас.
Ещё чуть чуть))
За что я должна и кого благодарить?
За войну в моей стране?
Верните мир и возможность строить будущее.
И чтобы я своего сына могла обратно вывезти в Украину и не бояться приступа от страха и взрывов.
Благодарность мля...
За войну в моей стране?
Благодарность мля...
Бабуся мороз• 06 мая в 15:50
Ответ дляКидстаффовка
Дотолерувалися
Чого ж ви не вигнали?
Кидстаффовка• 06 мая в 15:51
Ответ длябуреЛОМКА
А зараз що зробили?
Демократичну Європу?
Ну-ну
Демократичну Європу?
Ну-ну
Кидстаффовка• 06 мая в 15:52
Ответ дляБабуся мороз
Чого ж ви не вигнали?
Бо моя країна не в ЄС і нічого там не вирішує
Своего не предлагать• 06 мая в 15:52
Ответ дляСегодня я не я
За что я должна и кого благодарить?
За войну в моей стране?
Благодарность мля...
За войну в моей стране?
Благодарность мля...
А при чем тут Германия?
Почему сына тут прячете? Кормитесь и греетесь.
Нашли блин виноватых.
Бабуся мороз• 06 мая в 15:53
Ответ дляКидстаффовка
Але при цьому ваша країна краще знає,яку ЄС повинен проводити політику.
Кидстаффовка• 06 мая в 15:54
Ответ дляБабуся мороз
Європейський Союз має проводити європейську політику, а не кацапську. Чи не так?
Я така бойова• 06 мая в 15:54
Ответ дляЗвезда в шоке
Мы в Украине обеспокоены, как же так, это ж такое событие.
Удалено администрацией...
Бабуся мороз• 06 мая в 15:55
Ответ дляСвоего не предлагать
А при чем тут Германия?
Нашли блин виноватых.
Напоминаю на всякий случай,министр обороны Германии,некто Писториус,заявил что для них будет лучше,чтобы война в Украине продолжалась хотя бы до 2029 года,а лучше и дольше.Вот это союзник и помощник.
Сегодня я не я• 06 мая в 15:56
Ответ дляСвоего не предлагать
А при чем тут Германия?
Нашли блин виноватых.
Потому что в моем городе опасно.
И кто в этом виноват?
Не давали бы помощь, всё давно закончилось.
Хорошо воевать чужими руками чужими жизнями.
Греемся. Вам бы так греться по чужим домам
И кто в этом виноват?
Альфред Шнитке• 06 мая в 15:57
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну це типу, что мы можем, мы ,,маленькие люди’.
А разве по-другому? 😆
Сегодня я не я• 06 мая в 15:57
Ответ дляБабуся мороз
Да.. сволочи.. поэтому и помогают и кидают все ресурсы для продолжения войны
Своего не предлагать• 06 мая в 16:00
Ответ дляСегодня я не я
Потому что в моем городе опасно.
И кто в этом виноват?
Удалено администрацией...
Пополняю_Карму• 06 мая в 16:01
Ответ дляРожки-да-ножки
Не думаєте, що зокрема і від політики Німеччини залежить майбутнє України?
не думаем. потому что от Германии ничего не зависит
Ангелок з ріжками• 06 мая в 16:03
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вы знаете…нас не интересуют выборы в Дойчланде…мы здесь ждём своих выборов…если они будут конечно когда-либо
«Я ваш вирок» (с)
На Германию клали большой и толстый…пардон
«Я ваш вирок» (с)
Все у нас уже имперская династия, не ждите.
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну він підтримує Україну. Якщо не він, невідомо, хто буде. І чи буде тоді підтримка. Я зараз не про біженців, а саме про допомогу Україні, в тому числі і військову
Чем раньше прекратится сторонняя помощь, тем быстрее будет подписано перемирие.
Поэтому может оно и к лучшему
Та никада в жизни• 06 мая в 16:22
Так сталося, тому що путін це все регулює. Так само, як в Румунії. В нього купа проплачених політиків і навіть політичних партій в усіх країнах Європи.
Тепличная• 06 мая в 16:27
Ответ дляРожки-да-ножки
Вже знаходжу інфу, що сьогодні другий тур.
Второй тур — сегодня в 15:15.
Коалиция, Зелёные и Левые договорились: голосование за Мерца как канцлера состоится уже через час. Это — момент политической кульминации.
После провала в первом туре коалиция мобилизовала поддержку во всех демократических фракциях и провела необходимые процедурные изменения.
Уже скоро узнаем результаты, договорились или нет.
Кудрі кручу сама• 06 мая в 16:41
Ответ дляКидстаффовка
А что в вашем понимании европейская политика? В чем суть?
Бабайко• 06 мая в 16:52
Ответ дляТа никада в жизни
Так ці гроші ж хтось бере
. Це ж роблять самі люди
Пополняю_Карму• 06 мая в 16:54
Ответ дляКидстаффовка
Насправді дуже не весело. І я не в контексті війни і допомоги.
Кацапи сунуть свої пазурі вглиб Європи не просто так. Це їх стратегія.
За пару тижнів другий тур виборів у Румунії, і , скоріше за все, виграє прорашистський хєр. І так само, за пару тижнів, вибори в Польщі, і за прогнозами виграє теж прорашистський хєр. Із нормальних на нашому кордоні залишаться молдавани. І ті не надовго, бо румуни на них давно око поклали. Україна буде в повній ізоляції. З усіх боків - кацапи (або їх маріонетки при владі).
Економіка в дупі, А буде ще гірше. Зерно будемо голубами відправляти по жменьці.
І так, я вважаю, що у німців в їх голосування втрутилися кацапські гроші.
ох уж эта рука кремля, везде достанет
Ответ дляНесу пургу
Зранку бачила пригнічено шефа, та колег, не до кінця зрозуміла , що сталося. Зараз знаходжуся на лекції в університеті, викладачі пригнічені, оскільки це несе загрозу всій демократичній системі . Кажуть, що в світі залишається все менше і менше демократичних країн і втікати вже нікуди.
Як куди? В Україну, сама демократніша демократія, свобода і верховенство закону у нас. Всі тварини рівні!