Я розлучена.Отримуємо аліменти від батька. Хочу влітку виїхати в Болгарію з дитиною.Прізвище дитини і моє однакове. Чи треба дозвіл батька просити і звіряти нотаріально? Хто точно знає,скажіть,бо одні кажуть одне,інші-інше.
_Твоя_подруга• 06 мая 2025
Чтобы знать точно - нужно позвонить на горячую линию погранслужбы.
Или вы советчицам больше доверяете?
0208mariia• 06 мая 2025
Ні, не треба на час військового стану. Якщо хочете прямо на 1000% бути впевненою, то краще зателефонуйте на гарячу лінію Державної прикордонної служби і запитайте у них. Вам так буде спокійніше