Морковна• Изменено 07 мая в 06:28
Я винна у всьому і навіть більше.
Кожна сварка, чи якась інша неприємність - ’ Це ти винна. Це через твою байдужість. Тобі всеодно на всіх. Ти тільки й чекаєш, щоб посваритися...’.
От наведу приклад вчорашньої ситуації.
Поїхали з чоловіком та донькою до стоматолога. Хоч я й сама могла прекрасно доїхати, але він дуже хотів з нами. Всю дорогу мені промивав мізки, що в місті затори і потрібно було раніше виїздити ( ніби я екстрасенс). Раніше не було такого, перекрили на ремонт дві великі дороги і тепер затори. Планували на зворотному шляху заїхати по оренду до квартирантів ( вони недалеко від стоматології). Але чоловік поїхав не в ту сторону, без пояснення ’ Зараз побачиш’( так радісно говорив, ніби мене везе в ресторан і це сюрприз ’. Привіз до магазину Сама ліпила і знову ж піднесено ’ Пішли. Вибереш пельмені собі’. Відповіла, що болить живіт і не хочу зайвий раз ходити. Нехай сам купить. Розкричався, що я не одна вдома. Що я ніхрена не готую і навіть не хочу обрати пельмені ( я з 07:00 до 18 год на роботі в інколи так, я забила на ту готовку, бо я людина, а не робот). В результаті нікуди він не пішов, а в нервовах виїхав з парковки і поїхав. Я так зрозуміла, що на квартиру ми вже не їдемо. Набрала квартиранта, вибачилася і сказала, що в інший раз. Ми й справді поїхали додому фіг зна, якими шляхами. Всю дорогу та вдома зі мною не говорить, не відповідає на мої питання, просто німе кіно. Сьогодні зранку ’ То ти не хочеш зі мною миритися? Тобі й так добре? Тобі, бачу, взагалі похер на все!’. Відповіла, що так, мені байдуже і говорити не хочу. І звісно, почалося ранкове бахкання посудом та дверима. Виїздив з двору так, що чули, мабуть, всі сусіди...
От наведу приклад вчорашньої ситуації.
Морковна
• 07 мая в 06:34
Ответ дляБритоножка
Це постійно так між вами чи вчора був важкий день?
Частіше так. Остання схожа ситуація була перед Пасхою.
Не пириживай• 07 мая в 06:34
Придурок,извините,что тут ещё скажешь. Но похоже и вам он уже надоел, хочет внимания, угодить,а вы никак.
Голубая фишка• 07 мая в 06:39
Ну так человек хочет есть. Что тяжело быдо купить те пельмени.
Кринжова баба• 07 мая в 06:40
Я не понимаю, зачем жить вместе в такой ситуации? Это любовь такая? Самопожертвование?
Фляшунька• 07 мая в 06:43
Він просто псих. В мого теж бувають припадки, а потім як нічого не було . Я в таких випадках кажу йому щоб йшов до психіатра, бо в нього проблеми. Він проблеми не бачить, йому так ок.
Сиреневая цапля• 07 мая в 06:44
Я не вижу по тексту где муж не прав... Выходить раньше, да, никто не знал, но если ехать далеко, то лучше раньше. И пельмени купить было секунда, а как же с квартирантами собирались общаться, тоже из машины? На готовку забила.... А кормить кто будет? Короче, не понимаю.
Love_Love_Love_• 07 мая в 06:46
Ответ дляСиреневая цапля
Ну не вийшли- для чого мозг виносити?
Пельмені сам не може купити?
Вона зобов’язана готувати?
Пельмені сам не може купити?
Вона зобов’язана готувати?
Голубая фишка• 07 мая в 06:47
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну не вийшли- для чого мозг виносити?
Пельмені сам не може купити?
Вона зобов’язана готувати?
Пельмені сам не може купити?
Вона зобов’язана готувати?
Звичайно. Не зобовязана то нехай живе сама
Love_Love_Love_• 07 мая в 06:48
Ответ дляГолубая фишка
Чому це вона має жити сама,?
Леплю из пластилина• 07 мая в 06:49
Цікаво чим харчується дитина, який графік в чоловіка, хто більше заробляє
Love_Love_Love_• 07 мая в 06:50
Ответ дляЛеплю из пластилина
А яка різниця хто більше заробляє?
Большой секретик• 07 мая в 06:51
Ответ дляГолубая фишка
А ему?
МеняАЖтрусит• 07 мая в 06:52
Так и есть, вам похер на все, похоже если он скажет разводимся,вы обрадуетесь, но сама этого не говорите
Директор Пляжу• 07 мая в 06:53
Ответ дляГолубая фишка
а у него сто, нету ножек нету мультика?
Не люблю натовп• 07 мая в 06:54
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вопрос не в том кто больше зарабатывает а кто больше занят. При чем тут размер заработка?
Леплю из пластилина• 07 мая в 06:55
Ответ дляLove_Love_Love_
А яка різниця хто більше заробляє?
Якщо в чоловіка графік інший, він працює довше і заробляє більше, то було б логічно, що авторка готування бере на себе. Якщо, звісно, люди у шлюбі партнери.
Голубая фишка• 07 мая в 06:56
Короче автор у вас не налажен быт. Если так оба заняты,нанимайте человека чтоб готовил и убирал
Леплю из пластилина• 07 мая в 06:56
Ответ дляНе люблю натовп
Я це й мала на увазі, можливо, не дуже зрозуміло написала
Love_Love_Love_• 07 мая в 06:56
Ответ дляЛеплю из пластилина
Якщо люди партнери і комусь неохота готувати, то він не виносить іншому мозг, а йде і купує пельмені, шаурму, салат тощо
Большой секретик• 07 мая в 06:56
Ответ дляСиреневая цапля
В мене графік ще гірше ніж у автора, то в мене чоловік готує і це не пельмені з балуваної галі. А тут прям помирає з голоду..
Голубая фишка• 07 мая в 06:57
Ответ дляLove_Love_Love_
То й нащо так жить . Можна й самому і їсти в закладі
Любительница• 07 мая в 06:57
Ответ дляЛеплю из пластилина
У нас гендеризм по оплате, если вы не знали. ЗП у мужчин больше при всех раскладах, а не по тому, что он дольше работает.
И домашняя работа тоже занимает время, как и не он поехал к стоматологу с ребенком.
Леплю из пластилина• 07 мая в 06:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок. Чоловік привіз їх до магазину, щоб вона обрала готову їжу, але й це її не влаштувало.
БезникаяЯ• 07 мая в 06:58
Ответ дляLove_Love_Love_
А яка різниця хто більше заробляє?
А чим харчується дитини, теж яка різниця?
Хто займається хатніми справпми, теж яка різниця?
Чому всім на все пох , теж яка різниця?
Всі працюють.
Але хатню роботу і їжу ніхто не відміняв. Тому треба сідати і домовлятися, а не оте все.
Але автору домовлятися взагалі не хочеться. І її чоловік від того психує.
Чому всім на все пох , теж яка різниця?
Всі працюють.
Большой секретик• 07 мая в 06:58
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, але це має працювати в обидви боки. Інакше буде як у автора.