Морковна• Изменено 07 мая в 06:28

Я винна у всьому і навіть більше.

Кожна сварка, чи якась інша неприємність - ’ Це ти винна. Це через твою байдужість. Тобі всеодно на всіх. Ти тільки й чекаєш, щоб посваритися...’.
От наведу приклад вчорашньої ситуації.
Поїхали з чоловіком та донькою до стоматолога. Хоч я й сама могла прекрасно доїхати, але він дуже хотів з нами. Всю дорогу мені промивав мізки, що в місті затори і потрібно було раніше виїздити ( ніби я екстрасенс). Раніше не було такого, перекрили на ремонт дві великі дороги і тепер затори. Планували на зворотному шляху заїхати по оренду до квартирантів ( вони недалеко від стоматології). Але чоловік поїхав не в ту сторону, без пояснення ’ Зараз побачиш’( так радісно говорив, ніби мене везе в ресторан і це сюрприз ’. Привіз до магазину Сама ліпила і знову ж піднесено ’ Пішли. Вибереш пельмені собі’. Відповіла, що болить живіт і не хочу зайвий раз ходити. Нехай сам купить. Розкричався, що я не одна вдома. Що я ніхрена не готую і навіть не хочу обрати пельмені ( я з 07:00 до 18 год на роботі в інколи так, я забила на ту готовку, бо я людина, а не робот). В результаті нікуди він не пішов, а в нервовах виїхав з парковки і поїхав. Я так зрозуміла, що на квартиру ми вже не їдемо. Набрала квартиранта, вибачилася і сказала, що в інший раз. Ми й справді поїхали додому фіг зна, якими шляхами. Всю дорогу та вдома зі мною не говорить, не відповідає на мої питання, просто німе кіно. Сьогодні зранку ’ То ти не хочеш зі мною миритися? Тобі й так добре? Тобі, бачу, взагалі похер на все!’. Відповіла, що так, мені байдуже і говорити не хочу. І звісно, почалося ранкове бахкання посудом та дверима. Виїздив з двору так, що чули, мабуть, всі сусіди...
вре_Динка• 07 мая в 09:06
Ответ дляMs. Искренность
Я не думалы, а знаю, что в семье очень важна забота друг о друге, в том числе и борщ мужу приготовить, пока он мою машину поехал помыть и заправить. При этом он сам может себе приготовить, и я сама могу со своей машиной разобраться.
Но вы этого не способны понять органически, вам друг на друга плевать, ну такой будет и результат.
Турбота не тільки готовкою і миттям машини проявляється
В мене чоловік не водить, взагалі, навіть прав немає- він не може відвезти моб автівку на ТО, мийку чи шиномонтаж, а я не готую. Я їм їжу яку швидко можу приготувати, вподобання в їжі у нас різні, тому він замовляє собі глово, інколи готує, інколи може в мене відщипнути те що я їм. Та це не означає що ми не турбуємося один про одного, не побутом єдиним живе сімʼя
Танго утрьох• 07 мая в 09:07
Ответ дляСиреневая цапля
Я не вижу по тексту где муж не прав... Выходить раньше, да, никто не знал, но если ехать далеко, то лучше раньше. И пельмени купить было секунда, а как же с квартирантами собирались общаться, тоже из машины? На готовку забила.... А кормить кто будет? Короче, не понимаю.
Коли дружина теж працює, то чоловік має вміти сам прекрасно готувати і купувати ті ж пельмені може сам. У вас дивне питання «кормить хто буде?»- двоє дорослих працюючих людей мають однаково готувати. Дивно, що ви цього не розумієте.
Ms. Искренность• 07 мая в 09:08
Ответ длявре_Динка
Байдуже скільки вона з таким графіком заробляє, адже навіть якщо копійки - то нормальний чоловік не гнав би на роботу жінку заради копійок, значить і чоловік заробляє не достатньо. Якби достатньо заробляв то автор мала б змогу знайти більш зручний графік, не здається?
Якщо чоловік не взмозі навіть вибрати пельмені- я не повірю що він з дитиною сидить поки автор працює.
Это все только наши с вами предположения, автор ушла в закат ) видимо, тяжело работает. А было бы очень интересно узнать реальную информацию
Ms. Искренность• 07 мая в 09:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Винник• 07 мая в 09:10
Ответ дляMs. Искренность
А живот болит от переедания - о, все сошлось!

Не перестаю поражаться фантазии советчиц )))
Та вообще пофик если честно..Когла у меня болит живот я так мужу и говорю. И прошу сходить в магазин без меня. И он сам всё покупает и к стоматологу ребёнка сводит. И не хлопает дверями. Знаете почему ? Потому что это на несколько дней. А тут мужик задолбался просить по ходу. Накипело. Но это его выбор жить с ленивой бабой. Мне пофик
Ms. Искренность• 07 мая в 09:12
Ответ длявре_Динка
Это был просто пример, какая разница, что именно делают люди друг для друга. Быт занимает очень много времени в семье и чтобы жизнь была комфортной, быт должен быть хорошо организован, причём всеми членами семьи. Тогда его не замечаешь и всем хорошо.
Леплю из пластилина• 07 мая в 09:13
Ответ длявре_Динка
Як зручно придумали. Жінка має бути нянькою, прибиральницею, поваром, і ще не забувати працювати. А чоловіку достатньо тільки працювати?
Хто сказав що автор менше за чолопрацює? Чому в неї має бути більше зобовʼязань?
Ніхто не забороняє авторці працювати нарівні з чоловіком і ділити обов´язки навпіл або винаймати персонал. Обсудити це з чоловіком і якщо усі згідні на це - проблем немає, якщо хтось проти - то шукати пару, з якою дійде взаєморозуміння. А не ’ я не хочу’ і хоч ти трісни.
Горня капучіно• 07 мая в 09:14
Ответ дляСладкий лимончик
А ви завжди приписуєте стороннім людям те, що нафантазували в своїй голівонці?
це ви так робите, фантазуйте далі.
Співчуваю, почитала всі ваші відповіді.
Ms. Искренность• 07 мая в 09:14
Ответ дляВинник
Так я в целом даже с вами и согласна. Судя по комментариям мужа, жене реально на все плевать. Просто поспешили подробности про вес )
вре_Динка• 07 мая в 09:14
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так і чоловвкові автора ніхто цього не забороняє
So_so• 07 мая в 09:15
Определитесь со своей целью и действуйте, чтобы её достичь.
Чего Вы хотите от своих отношений с мужем?
Танго утрьох• 07 мая в 09:16
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ок. Чоловік привіз їх до магазину, щоб вона обрала готову їжу, але й це її не влаштувало.
Можливо її це не влаштувало, бо перед цим він уже встиг винести їй мозок на рівному місці. І навіть не сказав, куди їде, коли привіз до тих пельменів. Логічно, що у автора уже зіпсований настрій, які там покупки та ще й якість там пельмені. Це не її не влаштувало, це чоловік своєю поведінкою відбиває у неї все бажання турбуватися про нього.
Не пириживай• 07 мая в 09:18
Ответ длявре_Динка
А чим він хоче вгодити?
пельменями,светился же от радости,что щас сюрприз будет))
Love_Love_Love_• 07 мая в 09:19
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
І спеціаліст ваммдосить досвідчений потрібен
Не пириживай• 07 мая в 09:20
Ответ дляГарантую неперелевки
а чего вы мужика защищаете? как по мне - у него фея, жена подозревает, но как всегда - живут из-за ребенка и квартира его. вот жене и по-фиг... и живот болит... а муж пытается изобразить внимание, а потом бесится...
Если б у него была фея,он бы внимание не изображал и на скандалы не нарывался, у него наоборот все хорошо, жене не нужен, зачем кричать про примирение?
Шкідлива молекула• 07 мая в 09:22
Ответ длявре_Динка
Шо значить ’не гнав’? Вона шо коняка, шоб її кудись гнать? А так то вона, певно, знаходиться в працездатному віці. Він того і називається працездатним, бо людина здатна до праці
А що таке?• 07 мая в 09:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не інвалід, мозг за їжу не виношу як і мій чоловік мені.
Ви не помітили фразу автора «вибереш пельмені собі»? І живіт у неї не болів поки вона думала, що її до ресторану везуть. А коли зупинились біля кулінарії відразу розболівся.
Котя_люлю• 07 мая в 09:32
Ответ дляГолубая фишка
То й нащо так жить . Можна й самому і їсти в закладі
хіба заради цього люди разом? ми коли з´їхались, він мені одразу сказав ’мені не треба прибиральниця і готувати не треба, я це і сам можу ’
слава богу, мене цінують за інше
Оце слова дорослого чоловіка, а не те що у автора
Хвець-тець• 07 мая в 09:34
Ответ дляНе люблю натовп
Я не просила. Кроватку, коляску и прочее покупала сама, потому что у меня было желание, возможность и вдохновение во всем этом разбираться. Это касается и мебели и предметов интерьера. Зачем кого-то привлекать если можно сделать самостоятельно? Я не о починке крана а о такой элементарной вещи как покупка. Точно так же муж не привлекает меня когда покупает телевизор или коврики в машину
А я привлекала) коляску вместе выбирали, сидели смотрели обзоры, в магазины вместе ходили смотрели, разве что вещи сама покупала, а все что касается мебели и крупных покупок - только вместе. Потому что это НАШ ребенок.

И мне было приятно, что мужу не пофиг. Видите, какие мы все разные.

Тут мужик тоже хотел хоть какого-то участия жены. А то, простите, к квартирантам живот не болит, а в магазин сходить резко болит) ей тот мужик до сраки и он это чувствует.
А що таке?• 07 мая в 09:36
Ответ дляКотя_люлю
слава богу, мене цінують за інше
А що у автора? Чоловік мав наглість запропонувати піти з ним і вибрати їй пельмені? Не йому, а їй які вона хоче.
Воздух в банке• 07 мая в 09:39
Ответ дляКринжова баба
Я не понимаю, зачем жить вместе в такой ситуации? Это любовь такая? Самопожертвование?
Самопожертвавание от кого, тут Оба забили один на одного, просто себя не видно, поэтом каждый кивает на другого.
Додаю напруги• 07 мая в 09:42
Ответ дляМорковна
Частіше так. Остання схожа ситуація була перед Пасхою.
Секс есть?
Воздух в банке• 07 мая в 09:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо люди партнери і комусь неохота готувати, то він не виносить іншому мозг, а йде і купує пельмені, шаурму, салат тощо
))) а в чому тоді партнерство якщо один і заробляє і собі шаурму купляє бо іншому неохота? Партнерство це коли на мені це більше, а на тобі це, ні коли на березі домовилися що буде так то одне, а коли просто неохота, ну якщо чоловіку буле неохота гроші в бюджет давати то також нормально в партнерстві?))
Додаю напруги• 07 мая в 09:43
Ответ дляГолубая фишка
Ну так человек хочет есть. Что тяжело быдо купить те пельмени.
И по какой причине человек, который хочет есть, не купил себе пельмени?
А що таке?• 07 мая в 09:44
Ответ дляХвець-тець

Да к каким квартирантам, мадам везут в другую сторону от дома, а она сидит молчит, думает что в ресторан и живот не болит. Разболелся, когда вместо ресторана кулинарию увидела))
Хочу наколоти губи• 07 мая в 09:46
я взяла модель поведения мужа, у меня вчера был первый квест
стояла с друзьями и домой не собиралась
утром выслушала какая я, я ему сказала, что теперь моя очередь гулять по подружкам
Сіґеле-міґеле• 07 мая в 09:52
Ответ дляГарантую неперелевки
а ни кто не подумал - откуда мужик знает, что в районе черти-где от дома есть магазин полуфабрикатов? скорее всего у него фея. и встречаются они в том районе, который рядом с тем магазином...
Точно. Чтобы пельмени поесть в кое веки
вре_Динка• 07 мая в 09:53
Ответ дляНе пириживай
Та капздець. Мій би тими пельменями ще ц відгріб🤣
Змінювати плани через пельмені-для мене це триндець, якщо чесно.
Жирафовое варьенье• 07 мая в 09:58
Так а в чому він не правий?
Сама ж пишете - прекрасно можу доїхати сама, і те, і се можу зробити сама. Всі його ідеї ви зустрічаєте з кислою міною. То чого ви від нього чекали?
Ліплю вареники• 07 мая в 10:03
Ответ дляSeehund
А чего бы мужу и не приготовить, у него руки не из того места растут?))
Которому все не так и ты постоянно виновата, то смысл стараться? Никакого желания такому готовить нет