Підмітайло• 07 мая 2025
Нмт хто в цьому році готувався- порадьте книги, збірники, онлайн ресурси
Репетитори
Нам на наступний рік
Дякую всім
Нам на наступний рік
Дякую всім
Обнимашкина• 07 мая 2025
А дитина прям по всьому цьому одночасно буде займатися? Я готуюся сама по ilearn, дитині оплатила ЗНОhub. В матеріалах і рівні викладання різниці не бачу, але в ЗНОhab платформа зручніша саме для тренувань тестів
Підмітайло
• 07 мая 2025
Ответ дляОбнимашкина
На цій платформі розповідають чк шо робити? Чи тільки просто тести з відповідями?
Обнимашкина• 07 мая 2025
Ответ дляПідмітайло
Як що робити по 100 разів розповідає уцояо на своїх безкоштовних семінарах.
Саму процедуру, у відкриту відповідь з математики ставити кому чи крапку в дробовій відповіді, як розставляти в історії правильний порядок подій перетягуючи події, як важливо натискати зберегти відповідь, як важливо не тикати кнопку завершити тестування :)))
А потім ще інструктори в аудиторії все це повторюють в день нмт
Большой секретик• 08 мая 2025
НМТ Хаб - доступные цены, ребенку подготовка нравится, брали 3 предмета по 2 урока в неделю по каждому предмету, с марта, кажется, начался интенсив - по 3 урока в неделю. НМТ покажет результат
Підмітайло
• 09 мая 2025
Ответ дляБольшой секретик
А там багато дітей в групі?
Большой секретик• 09 мая 2025
Ответ дляПідмітайло
А там багато дітей в групі?
Не скажу точно, но это идёт по типу начитки, у кого есть вопросы в конце урока можно задать.