КондуктЕр тролейбуса• 07 мая в 09:44
Податок на нерухомість. Прийшла квитанція на укр.пошту
Добрий день всім. Вчора отримала сповіщення забрати рекомендований лист. Прийшло податкоае повідомдення-рішення на оплату податку на нерухомість. Начебто я є власниця двох квартир. Але я продала одну квартиру ще в 2014 році, і в мене 1 квартира 48 квадратів. Підкажіть, може є тут податковці, або юристи, які мої подальші дії?...куди мені йти, як довести, що одна квартира продана 11 років тому. Дякую.
Мамина корзиночка• 07 мая в 09:47
Автор, извините за наезд, но вам не пришло в голову позвонить на горячую линию налоговой? А потом съездить к ним с документами, подтверждающими продажу?
У меня была похожая ситуация, решили за 10 минут в налоговой. Еще раз - не на советчице. В налоговой.
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 09:49
Ответ дляМамина корзиночка
так, звичайно, телефон знайшла, зараз піду дзвонить. Але чогось хвилююсь, там написано - оскарження в суді. Ще цього мені не хватало.. Тут шукала просто заспокоєння. Дякую.
Чесно брешу• 07 мая в 10:03
Закон прийнято 12 років тому. Ви продали 11 років тому. За один рік доведеться оплатити.
Хто зна, чому вони 12 років нічого не робили, а тут раптом згадали.
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 10:07
Ответ дляЧесно брешу
так в мене не було двох квартир, я одну продала, а іншу купила
західний_діалект• 07 мая в 10:10
Ответ дляЧесно брешу
Так, вони цього року різко згдали про всіх. Тут навіть тема була, що вперше поприходили квитанції на кладовки і т.п.
Чесно брешу• 07 мая в 10:17
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
В темі ви описали так, ніби мали дві.
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 10:19
Ответ дляЧесно брешу
В темі ви описали так, ніби мали дві.
так, вже перечитала, побачила. але не можу вже виправити. була 1кімнатна, продала і купила 2кімнатну. всьо...а гаряча лінія в тривогу не працює. чекаю
Чесно брешу• 07 мая в 10:21
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А в листі що пише?
За скільки квадратів і якого житла прийшла квитанція?
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 10:26
Ответ дляЧесно брешу
А в листі що пише?
за обідві квартири. перша 39,8 кв.м сума 954,36, друга 45,7 кв.м, сума 1095 грн
Чесно брешу• 07 мая в 10:30
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ого. Таке враження, що розраховують на лоха.
Відпишіть, що скажуть на гл.
Меня много• 07 мая в 10:30
Автор, не переживайте. У меня такое было, моя квартира задвоилась. Я написала к ним письмо - обращение согласно форме на сайте, что вижу в личном кабинете задвоение одной из квартир. Они в течении несколько дней ответ от и все исправили. Они обязаны вам будут ответить в письменной форме. Вы в Киеве? Если у вас налоговая Шевченковского района могу подсказать эл. адрес
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 10:31
Ответ дляМеня много
я в Дніпрі.
Меня много• 07 мая в 10:33
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
я в Дніпрі.
Тогда смотрите на сайте вашего города и района адрес и форму бланк обращения. Если есть эл.ключ можете в личном кабинете им написать, но у меня не получилось потому я распечатала бланк, заполнила и им на почту отправила ( специальная для обращений от физ.лиц)
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 10:37
Ответ дляМеня много
на пошту фізично? чи на електронну?
Дюагональ• 07 мая в 10:58
Ответ дляЧесно брешу
Термін позовної давності 3 роки за цим податком.
Не мають права нараховувати зараз за 1014 рік
Хочу на Балі• 07 мая в 11:00
Ответ длязахідний_діалект
Бо треба поповнювати бюджет ось і гребуть з усюди.
Хочу на Балі• 07 мая в 11:01
Автор, теж саме було зимою, я іздила в податкову, в той кабінет який вказан у листі, принесла документи, вони собі відксерили і прибрали з бази.
Бодіпозітівна• 07 мая в 11:04
Ответ дляЧесно брешу
Штрафы за недвижимость платятся только за последние 3 года
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 11:04
Ответ дляХочу на Балі
в квитанції номер кабінету? у мене намає...
Меня много• 07 мая в 11:26
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
на пошту фізично? чи на електронну?
На електронну пошту відправила фото бланка звернення заповненого з описом проблеми і номер ід.под номера, адрес
Викупана• 07 мая в 12:57
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
на пошту фізично? чи на електронну?
Электронную можно, подпись же есть?
Через форму кабинета не надо, они не видят.
Я получала ответ от областной налоговой.
Было две квартиры со старым и новым названием улицы. Исправили, теперь две квартиры но уже с новыми адресами хотя она одна, долга в кабинете нет
Хочу на Балі• 07 мая в 13:40
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
в мене був виконавець цього листа, я думаю не проблема знайти де він працює.
КондуктЕр тролейбуса
• 07 мая в 13:58
всім дякую. дозвонилась, треба взяти всі документи і ксерокопії і поїхати в податкову за місцем реєстрації.
Спішу - перекидаюсь• 07 мая в 18:58
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
автор, а податок вже за 24р чи ще за 23?
КондуктЕр тролейбуса
• 08 мая в 08:50
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
за 23