ДеньгиНеСдаю• сегодня в 00:03

Колоноскопія

Вітаю.Потрібно зробити колоноскопію,Київ,Чернігів,але хочеться зробити якісно і точно.До якого лікаря краще звернутися?
Джинци на Флісі• сегодня в 00:07
До проктолога)
автор ДеньгиНеСдаю • сегодня в 00:11
Ответ дляДжинци на Флісі
До проктолога)
Це зрозуміло,що до проктолога.Я ж питаю який кращий фахівець
Король дивана• сегодня в 00:10
В Киеве не подскажу. Но я б шла в какую-то областную, крупную.
После 40 лет колоноскопия делается бесплатно
Джинци на Флісі• сегодня в 00:11
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Беріть направлення і записуйтесь у 18 лікарню м.Києва. Там найкраще проктологічне відділення
автор ДеньгиНеСдаю • сегодня в 00:12
Ответ дляДжинци на Флісі
Я не місцева,тому направлення мені ніхто не дасть
Джинци на Флісі• сегодня в 00:16
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ви берете направлення у сімейного лікаря на колоноскопію. По ньому ви маєте право пройти безкоштовно обстеження в будь якому місті.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 00:23
Ответ дляДжинци на Флісі
До проктолога)
Цим займається не проктолог , хочу вас розчарувати.
So_so• сегодня в 00:23
В Феофании сделайте, просто позвоните в отделение и договоритесь, там все врачи супер.
Джинци на Флісі• сегодня в 00:23
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Правда? А мені проктолог ендоскопіст робив. Саме проктолог!) Уявіть
marina-ri• сегодня в 00:23
Ответ дляКороль дивана
После 45 бесплатно
So_so• сегодня в 00:24
https://feofaniya.org/departments/endoscopy/
Вот отделение
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 00:24
Ответ дляДжинци на Флісі
Робить ендоскопіст, ну скоріш за все проктолог з післядипломний навчанням ендоскопії от і все)
So_so• сегодня в 00:25
Если будет нужно, есть телефон зав отд
Джинци на Флісі• сегодня в 00:35
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
)) і що? Зараз багато проктологів які роблять колоноскопію. І, як на мене, це найкращий варіант. Але я робила в приватній клініці.
В 18 лікарні не знаю як. Але як би йшла в державну, то пішла би саме до них. Бо в них найкраще проктологічне відділення. Але запису чекати довго.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 00:39
Ответ дляДжинци на Флісі
Нічого, просто написала що проктолог має мати додаткове навчання, може і гастроентеролог робити, якщо довчиться на ендоскопіста.
Тихомандражная• сегодня в 00:41
Ответ дляSo_so
Если будет нужно, есть телефон зав отд
Тамже не безкоштовно
So_so• сегодня в 00:43
Ответ дляТихомандражная
Тамже не безкоштовно
Конечно, но и не по цене частных клиник, а уровень выше.
Джинци на Флісі• сегодня в 00:44
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я тільки зараз зрозуміла, що гастроскопію мені теж робив лікар проктолог-ендоскопіст) 😁 Але класний лікар. До нього не страшно було йти навіть на проктологічний огляд.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 00:47
Ответ дляДжинци на Флісі
Ну і супер))) вони можуть і бронхоскопію робити і цистоскопію👍
Джинци на Флісі• сегодня в 00:57
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Сподіваюсь більше не доведеться)) Лікар класний, але стрес від цих процедур все одно колосальний.
Мания-Величия• 2 часа назад
18 лікарня, платно без очікування приблизно 5т, за направленням безкоштовно, очікування близько місяця.