Без QR коду• 07 мая в 11:35
Фигурки funco
вы всё знаете))) ребёнок просит. Ещё сказал хочет оригинальную...я не могу понять в чём прикол? где дешевле купить?
Верочка 100%• 07 мая в 11:41
Ребенку сколько? Это же коллекционные фигурки, не для игры. Их полно везде, просто в гугле ищите. Есть и в будынке играшок, и на розетке. На Петровке есть реальный магазин, там их тьма
Без QR коду
• 07 мая в 11:43
Ответ дляВерочка 100%
будет 10. те магазины что перечислили оригинал продают? я не понимаю это из мульков какие то персонажи... что за ажиотаж такой
Лапка• 07 мая в 11:53
Мій син збирає, йому 13, так це колекційні, але ми підтримауємо його захоплення, хоча пил з них витіраю тільки я)))
Без QR коду
• 07 мая в 12:35
Ответ дляЛапка
такого хочет. нашла только в 1 месте и то 1500грн
Без QR коду
• 07 мая в 12:38
Ответ дляЛапка
вы где покупаете?
Анонім Перший• 07 мая в 13:00
В мене сину дівчина замовила фігурку фанкопоп його імені , зробила схожим на нього і футболку як в сина )
Ну і підписала його нікнеймом
Лапка• 08 мая в 11:08
Ответ дляБез QR коду
вы где покупаете?
Перші наші фігурки куплені онлайн, це було ще до війни, я вже не пам´ятаю де, а зараз ми не в Україні, то купляємо в магазинах
Без QR коду
• 08 мая в 11:08
Ответ дляЛапка
а у вас по чём они?
Лапка• 08 мая в 11:10
Ответ дляБез QR коду
а у вас по чём они?
Ми берем від 11 до 15 фунтів, шукаємо якісь акції. Здається ми брали на розетці онлайн