Престидижитатор• Изменено 07 мая в 12:30

Шукаю «роботодавців» лайкати товари на розетці, отелі, кінотеатри

Ну а що, ставиш лайки отримуєш 200 грн на карту, потім знову отримуєш, а потім просять викупити товар і на цьому цирк закінчується. І мені сумно, бо заблокували «роботодавці». Шукаю аналогічних нових))
Може кому писали в телеграм такі? Поділіться контактами пліз))
Або розкажіть як вони вас знайшли, бо мені сумно без них)
В фейсбуці в групах цих розводил немає, є інші, але мені цікава лише ця «робота»)))
Фуліганка• 07 мая в 12:32
-)
Злива інформації• 07 мая в 12:32
Лох не мамонт - не вымрет
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:33
Ответ дляЗлива інформації
Лох не мамонт - не вымрет
Ну то маєте контакти, поки цирк гастролює
оксюморон• 07 мая в 12:34
ви молодець, я б теж мабуть так підзаробила якби робота не займала весь час :)
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:34
Ответ дляоксюморон
Та 720 грн за 2 дні😀
Фея_3уровень• 07 мая в 12:34
а мені 150 грн, платили за таку ’роботу’ ))))
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:34
Ответ дляФея_3уровень
Мені оце на днях якісь прикольні попались))
оксюморон• 07 мая в 12:35
Ответ дляПрестидижитатор
Та 720 грн за 2 дні😀
норм. якщо пощастить і буде достатньо ’роботодавців’ то можна тисячі 3 отримати за місяць
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:35
Ответ дляоксюморон
Де ж їх тільки знайти?
Добра, коли сита!• 07 мая в 12:40
Ответ дляПрестидижитатор
Де ж їх тільки знайти?
Ну вы ж своими не делитесь, почему вам кто то сольет ’точки’
Кавуся• 07 мая в 12:41
автор, так напишите им с другого профиля и другой карты) зачем доить новых, когда можно тех же
Оновлена версія• 07 мая в 12:44
Ответ дляоксюморон
Это пока на эту д*ру не вышла полиция, эти 200 скидывали такие же лохи, со временем кто-то обратиться
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:44
Ответ дляКавуся
Та заблокували, там якийсь процес відбору
Кавуся• 07 мая в 12:45
Ответ дляПрестидижитатор
в чем заблокировали?
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:46
Ответ дляОновлена версія
Люди звертались, толку 0.
Не можливо, бо викуп від 500 грн, а суми 200-150 кидаються. Не логічноТам задіяні карти лєвих людей
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:48
Ответ дляОновлена версія
Типу вони розводять людей це норм, їх розводити противозаконно?
оксюморон• 07 мая в 12:53
Ответ дляОновлена версія
скільки останнім часом в новинах що люди на таких разводах десятки і сотні тисяч втратили і щось нема нічого що знайшли цих разводіл
автор Престидижитатор • 07 мая в 12:57
Ответ дляоксюморон
Я читала в інеті, це як мінімум було років три назад і нікого не знайшли, виводять на якісь азіатські рахунки.
Менше б довірливих людей було, так би не вели далі такий розвод
Скляна миша• 07 мая в 13:39
А є робота без вкладень?
ЭкстрасенсиХаЯ• 08 мая в 16:17
А нормально заробляти не пробували?