Сидите по своїм зручним хатам і диванам і возмущаєтесь, що готовими до війни мають бути всі. А шо ви хотіли? Вірити в зсу і тримати економічний фронт? Смішні
Чому вас має хтось захищати? Самі себе і своє майно захищайте
SometimesDiena• 07 мая 2025
Ответ дляAksinia 111
Русня хочет . Четвёртый год идёт и подыхает .
Удалено администрацией...
Volens Nolens• 07 мая 2025
Ответ дляУкол Разума
У нее каждый день ее же флюгер в разные стороны мотыляет, не знает к кому и примкнуть)) к кровожадной партии войны ’ до последнего украинца’ или ’ мы за мир’.Нечем думать - такой удел!!
Удалено администрацией...
Укол Разума• 07 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Удалено администрацией...
Укол Разума• 07 мая 2025
Ответ дляVolens Nolens
Удалено администрацией...
Глупое - это очень ласково.
Кошкина мать• 07 мая 2025
Ответ дляVolens Nolens
И те и те виноваты
Україна винна, що росія захотіла її територію. Коли вас згвалтують, а в поліції скажуть, що ви винні, бо просто не такі труси одягнули, норм буде? Це те ж саме.
Volens Nolens• 07 мая 2025
Ответ для Кошкина мать
Не не то же самое
Звёздонька• 07 мая 2025
Ця сук@ знала про те, що буде війна і запустила шатли до кордону з Кримом, а до цього розповідала, що в Криму наші українці і потрібно для них розмінувати і шатли запустити, бо інтеграція. Може до війна потрібно готувати на початку 2022? Тоді не було стільки жертв серед цивільного населення в Київської області. Тv@рь вона
Укол Разума• 07 мая 2025
Какие же подлые и гнилые эти мягколобые, у которых ума , что у канарейки))думать не могут, сложить 2+2 не в силах, заученный пропагандисткий бред трубят , пролетают во всех своих прогнозах, боятся, что и их призовут к ответу за пакости, но продолжают ничтожно вякать ,оскорблять, блокируя и подглядывая за тем, кто говорит разумные вещи.
Ответ дляУкол Разума
І вам добрий день
Укол Разума• 07 мая 2025
Ответ для Кошкина мать
А не хочется все же хотя бы для общего развития разгрести заплесневевшую дурь в голове и задуматься о причинах войны, к которой готовили с 2014 г? Все врут- и россияне, и американцы, и некоторые здравомыслящие европейцы. Только телемарафон и 72 раза верховнокомандующий правду говорит)) Не обпились еще кофе???
Потому что крови -то уже поднапились, неужели еще не хватит??
Ответ дляЗвёздонька
А ви не знали шо буде війна? Розвідка американська попереджала
Та шо тут казати. Я тут періодично кажу шо росія нападе на Європу. Та шо ти придумуєш
Звёздонька• 07 мая 2025
Ответ дляlilul990
Перша особа держави - Головнокомандувач В.О. Зеленський відкрито говорив, що Запад нагнітає, готував до травневих шашликів, скільки людей він цим заколисав?
Мені не потрібно про війну нагадувати, в моїй родині вона з 2014.
Я про те, що ця «особа» про яку ви пишете тільки зараз прокинулася, що потрібно усім бути готовими до супротиву, на 4му році війни. Чому вона про це не говорила , коли вже знала про напад 2022? А замість цього розміновували Чонгар
Укол Разума• 07 мая 2025
Ответ дляlilul990
А могли бы мобилизовать весь ваш запас интеллекта и ответить , зачем России нападать на Европу?
Или вы просто повторяете то, что мелет зеля? так он знатный п@@ун.
Наталія-Ната• 07 мая 2025
Ответ дляКасабланка8888
Сейчас мальчиков вывозят, ну так поедут ещё и девочки к тем мальчикам. Останутся те, кто уже не даст потомства. Делов - то!
Щас границы закроют и никто никуда не поедет)
Шах и мат
SantaMonika• 07 мая 2025
Ответ дляНаталія-Ната
Шах и мат
То може хоть жінки ті границі повалять
Укол Разума• 07 мая 2025
Ответ дляlilul990
Польща нехай сама себе захистить. Хвате їм жопи свої гріти за наш рахунок
И вы там не узнавали, а чего это Дуда перестал вову целовать и обнимать?
так неплохо смотрелись, друзьями назывались, странами ’ дружили’.
Кто там кому изменил???
Korsika999• 07 мая 2025
Ответ дляЗвёздонька
Так они и готовились к интеграции. С рашей