Тра Ля Ля• 07 мая в 13:02
Психиатр-онлайн с Хелси выпишет рецепт на АД по Доступним лікам?
Хотя бы первый рецепт, чтоб дальше уже семейный врач выписывал.
Семейный врач говорит, что нужен диагноз от психиатра и план лечения, а дальше она уже сама сможет.
Подскажите, чтоб зря не платить за эту консультацию.
Несу пургу• 07 мая в 13:08
Попросите, должны выписывать.
Но там очень много нюансов с Доступними ліками. И самые дешёвые препараты в перечне
Тра Ля Ля
• 07 мая в 13:29
Ответ дляНесу пургу
Попросите, должны выписывать.
Дякую! Вже отримала. Ви писали
Тра Ля Ля
• 07 мая в 13:30
Ответ дляНесу пургу
Попросите, должны выписывать.
Виписали*
Тра Ля Ля
• 07 мая в 13:40
Ответ длятяжкаялюдина
Автор, а какие у Вас симптомы?
Тривога, серцебиття.
В супермаркеті ставало погано кілька раз.
Виписали есциталопрам 10 мг безкоштовно, гідазепам за повну вартість.
тяжкаялюдина• 07 мая в 13:48
Ответ дляТра Ля Ля
Тривога, серцебиття.
Ще не пили? я так розумію
Препарат гарний
Та не реву я• 07 мая в 14:41
Ответ дляТра Ля Ля
Тривога, серцебиття.
А можете поділитись як це зробити? Прийом платний? У мене лікар 500 грн прийом але виписала бупрінол. Мені ще гірше бо він збільшує активність і збільшує тривогу. В цьому плані не краще зовсім. Дякую!
Тра Ля Ля
• 07 мая в 15:22
Ответ дляТа не реву я
Так, прийом онлайн через додаток Хелсі, 350 гривень.
Та не реву я• 07 мая в 15:32
Ответ дляТра Ля Ля
А як попросити щоб виписали через доступні ліки? Потрібно мати пільги чи ні? Дякую
Тра Ля Ля
• 07 мая в 15:35
Ответ дляТа не реву я
Дуже приємна та комфортна лікар-психіатр, так і скажіть, що потрібен препарат по Доступним лікам. Це усім можна, не тільки пільговикам.
Тра Ля Ля
• 07 мая в 15:37
Ответ дляТа не реву я
Заходити в додаток Хелсі, онлайн-консультації, інші спеціалісти, психіатр, заповнюєте, сплачуєте і чекаєте хвилин 10.
Та не реву я• 07 мая в 15:43
Ответ дляТра Ля Ля
Ви не можете обрати лікаря так?
Тра Ля Ля
• 07 мая в 17:16
Ответ дляТа не реву я
Ви не можете обрати лікаря так?
Ні, не можна обрати
Та не реву я• 07 мая в 17:21
Ответ дляТра Ля Ля
Ні, не можна обрати
Дякую. Зрозуміла. А оновити рецепт вам допоможе ваш сімейний лікар?
Тра Ля Ля
• 07 мая в 17:23
Ответ дляТа не реву я
Мені дала психіатр рецепт на 2 місяці.
Потім, можу до сімейного вже йти за новим рецептом. Або записатися знову до цього психіатра, мені лікар сподобалась.
Та не реву я• 07 мая в 19:01
Ответ дляТра Ля Ля
Мені дала психіатр рецепт на 2 місяці.
Насправді я коли купую бупрінол ніхто не дивився на разу дату рецепту. Просто його наявність. У мене він на місяць взагалі виписан в січні.
Тра Ля Ля
• 07 мая в 19:32
Ответ дляТа не реву я
Рецепти на безкоштовні лікі мають строк і визначену кількість.
Несу пургу• 07 мая в 21:39
Ответ дляТа не реву я
Бупрінол не є в переліку по Доступним лікам, він за повну вартість
Та не реву я• 07 мая в 21:53
Ответ дляТра Ля Ля
Точно. Не подумала. Можна останнє питання, гідазепам вам призначили як прикриття на перший час чи постійно?
Тра Ля Ля
• 07 мая в 23:29
Ответ дляТа не реву я
Як прикриття, на 20 днів, по 20 мг 2 рази на день
Та не реву я• 08 мая в 11:15
Ответ дляНесу пургу
Я вже зрозуміла. Не подумала про доступні.