Мрію про пончик• 07 мая в 16:44
Завтра підуть ваші діти в школу чи онлайн?
Поки не вирішили
Але тупо весь день не відпускали дітей додому
3 години в підвалі і поки всі уроки по списку не закінчаться- не випускають
Хочу в БАНю• 07 мая в 17:19
Ответ дляYuliya-23
от в чому сенс такого типу навчання, не розумію
Ну так це кілтка днів у році, весь інший час діти вчаться, в тому і сенс.
Научительница• 07 мая в 17:21
Давно вже не зветаю увагу на розпорядження школи.
Якщо маю потребу залишаю дитину вдома.
Жинси на дитину• 07 мая в 17:25
У нас пока без изменений идём завтра в школу, но на пятницу ребенка не пущу будет дома.
Научительница• 07 мая в 17:26
Ответ дляеліт
Ракетна загроза всі канали пишуть, ви все проспали, балістика кожну годину, вони більше а підвалах сидять
Перший раз?
ЕлькиПальки• 07 мая в 17:36
Ответ дляВообще не факт
І в нас так. Жалкую, що відправила дитину до школи сьогодні, весь день в укритті просидів. Школа в центрі Києва, онлайн немає ні за яких обставин(🤦♀️ Після відбою протягом години всі повинні бути в школі.
Ми живемо в районі Берестейської, вночі шахед потрапив у будинок поряд, загинули люди. Тож ніч без сну…
А в школі «н» ставлять.
Ось і знову тривога в Києві, загроза балістики.
А в школі «н» ставлять.
ну поставили Н і що?
я себе картала, що відправила в школу, за Н взагалі ніколи не переживала.
І завтра, якщо вранці буде тривога, то залишу вдома.
КохайтесьЧорнобровi• 07 мая в 17:37
Трошки офигеваю.
Мало того, что детей своих держат в Украине, хотя все страны Европы дают убежище. Каждый день дети гибнут.
Еще и в школу отправляют с глаз долой, хоть везде предупреждают про опасность
Нашли в капусте• 07 мая в 17:51
Ответ дляВареничніца
Який район?
Прям як про наш пишете
Зовсім не зрозуміла позиції директора,коли діти з часу ночі до 8 не спали і онлайн навчання не зробили.
Прийшли і потім до 13 сиділи в укритті
Прям як про наш пишете
Прийшли і потім до 13 сиділи в укритті
Чому не прийшли і не забрали дитину? Або попросили когось щоб забрали?
Катастрофа• 07 мая в 18:37
Ответ дляНашли в капусте
В нас раніше пускали, якщо на початку тривоги діти встигали вибігти зі школи і охоронець ще не став на двері. Або якщо хтось з батьків забирав, то можна було забрати групу дітей. Зараз то відмінили. Тривога - всі сидять в сховищі до кінця уроків, тільки після уроків можна забрати дитину, якщо тривога ще не закінчилася. Якщо закінчилася, то звісно ніхто їх не тримає
Жинси на дитину• 07 мая в 18:39
Ответ дляНашли в капусте
А если человек на работе и попросить некого? То что делать?
Червона рута• 07 мая в 18:47
Ответ дляМрію про пончик
А в Києві знайомі теж пишуть
А в нашій школі мовчать
Ми в області, в нас мовчать, але ще не вечір
ДелиВерка• 07 мая в 19:05
Ответ дляВсе питаю зарання
Кременчуг, еще нет никакой информации
Полтава, только что написали, что онлайн 8-9 числа
Научительница• 07 мая в 19:06
Ответ дляеліт
Так часто і не одну добу і апрдржвжується то перший раз
Краще взагалі виїхати
Панна Кота• 07 мая в 19:38
Ответ дляМрію про пончик
А в Києві знайомі теж пишуть
А в нашій школі мовчать
А в Киеве дети в школы ходят? Удивили
Нашли в капусте• 07 мая в 20:01
Ответ дляЖинси на дитину
У нас зазвичай, є батьки, які приходять забирати своїх, то забирають і решту дітей по яких не приходять. Класний керівник ’розпихує’ дітей, щоб по максимуму позабирали
Вареничніца• 07 мая в 21:21
Ответ дляНашли в капусте
Взагалі на пустила в школу.
Але знаю про інших дітей
Вареничніца• 07 мая в 21:22
Ответ дляВообще не факт
А в школі «н» ставлять.
Шевченківський район вашої школи?
Чому я не здивована