Вілора• 07 мая в 20:11

Якими засобами для прання ви користуєтеся?

дівчата, зараз бачу, що з´явилося багато нових засобів для прання, навіть є серветки замість порошку) також багато нових фірм, а я вже багато років користуюся тільки капсулами Аріель. А чим ви користуєтесь? Може щось новеньке цікаве порадите?
Результат:
вже голосів: 52
31 (59.62%) гель для прання
9 (17.31%) капсули
8 (15.38%) порошок
4 (7.69%) щось інше
Единая страна!• 07 мая в 20:12
Меняю. То одно, то другое
Найщасливіша• 07 мая в 20:12
Що це сьогодні з цим пранням?
Играю_на_кларнете• 07 мая в 20:12
Гелем. Від капсул на речах залишаються шмарклі) порошок не люблю.
Эскиз бесконечности• 07 мая в 20:13
Світле порошком Білі паруса, темне-гель Екомікс
Хи хи, ну ну• 07 мая в 20:13
Капсулы Sila
Прикуси Язика• 07 мая в 20:14
Для быстрой стирки гель или капсулы. Для долгой порошок с окислителем.
Пиши-пропало• 07 мая в 20:15
Денкміт порошок
Гелі різні мама з Італії передає
Котогосподиня• 07 мая в 20:16
По черзі. Якщо час від часу не користуюся рідким засобом, який потрібно заливати, буде поганий запах з місця цього заливу
Луноликая Вика• 07 мая в 20:17
Вернулась к порошкам. Во-первых, мне не очень нравятся тактильно вещи после геля (разные ткани по разному ощущается, некоторые прям неприятны после геля). Во-вторых, запах, большинство не гели для стирки, а оружие химического поражения. В третьих, капсулы в сопли превращаются при низких температурах и прилипают к одежде.
Постель после порошка такая хрустящая, приятная и я беру без запаха или еле уловимый, меня устраивает
(Сейчас стираю Домолом)
Алина-1240• 07 мая в 20:18
Все так же экомиксом с ватсона, и порошок и кондей. Отменно стирает, ткань не портит. Для ручной стирки шантеклер жидкое мыло бытовое взяла
Будьте так ласкаві• 07 мая в 20:21
Беру 2-й раз вот такой Grunwald синий 2 в 1, с кондиционером. Запах нейтральный, не резкий, на белье еле уловимый. Терпеть не могу вонючки. И стирает хорошо.
Ворона• 07 мая в 20:27
Все стираю Перволями разных цветов, добавляю Ваниш и ополаскиватель
Аноним ФЕЯ• 07 мая в 20:28
Всіма. Порошок сипучий, найкраще відпирає бруді плями( перу постіль і все що треба прати при 60°+) , капсулиі рідкий порошок , справляються з нескладним щоденним забрудненнями і дають запах.
Тепличная• 07 мая в 20:32
Ответ дляАлина-1240
Я вже багато років гелем Екомікс мегазадоволена. Не думала, що недорогий гель для прання мені повністю підійде
Угги в горошек• 07 мая в 20:33
Персія і Аріель капсули, як були улюбленими, так і лишаються.
Алина-1240• 07 мая в 20:33
Ответ дляТепличная
Порошок тож классный
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 мая в 20:58
Мене мама підписала в вайбері на групу ’побутова хімія’ там приємні ціни, але великий літраж. Купла Персіл гель 10л за 300грн, нормальний, але вмодео плямки на білих речах Ванішем обробляю. Як закінчиться хочу Арієль в них купити і Дав