У ЗСУ хочуть "обов´язково" мобілізувати жінок: що це дасть
Жінки можуть навчатися армійської справи в інших країнах. Поки українське суспільство не готове до примусової мобілізації жінок, рішення викличе протести.
Про це заявила радниця з гендерних питань Збройних сил України Оксана Григор´єва на конференції "Війна жіночого роду", повідомило Hromadske.
Жінки можуть проходити навчання закордоном і союзники України по НАТО в цьому допоможуть.
"Але їх [жінок] треба готувати [до служби в ЗСУ]", — продовжила вона.
За словами радника, українське суспільство не готове до примусової мобілізації жінок, це викличе цілу хвилю протестів.
"У нас багато різних жіночих рухів: політичних, правозахисних та інших. У нас немає жодного руху за мобілізацію жінок", — пояснила Григор´єва.
Результат:
вже голосів:
124 (84.35%)
Я проти
23 (15.65%)
Я за мобілізацію жінок
Алина-1240• 07 мая в 20:23
Ага.только после того, как государство вернет мне все то, что мне по жизни положенно было. Тогда и подумаю
Осьминожко• 07 мая в 20:24
Давно пора. Забагато безхозніх жінок залишилось. Нічого не роблять, а тільки в інтернеті сидять і міркують про те що воювавших чоловіків у війні не будуть роздивлятися для стосунків.
Алина-1240• 07 мая в 20:24
Ответ дляbegovelik
А тем, кто сейчас на передовой, оно все вернуло?
То не мои проблемы.каждый сам себя обстаивать должен
Алина-1240• 07 мая в 20:25
Ответ дляlilul990
Так ідіть і обстаюйте. Шо ви дома сидите
Бо он мой, то и сижу в нем)
Алина-1240• 07 мая в 20:29
Ответ дляbegovelik
А что будете делать, когда в дверь ударит нога москаля?
Буду с москалем решать как жить
Соседка Маши• 07 мая в 20:32
Ответ дляАлина-1240
Думаете мужчины государству больше задолжали ?
Алина-1240• 07 мая в 20:32
Ответ дляСоседка Маши
Я этого не говорила, но и я их не высылала, чтоб о них думать
Маска-0b9f• 07 мая в 20:44
Ответ дляArgesha
Це манькина волога фантазія, не займайтеся плагіатом
Манька уже много дней отсутсвует,даже тема об этом есть.Может мобилизовали?
Маска-0b9f• 07 мая в 20:45
Ответ дляbegovelik
Может, в запое?
Фиг ее знает.Что бы ни случилось,это к лучшему
Дашенька из Киева• 07 мая в 20:46
А що саме будуть робити жінки в армії? (Ну окрім медицини і кухні). Типу з тепленьких тилових місць чоловіків з блатом в штурмовиків відправлять, а жінок на їх місця?
Дашенька из Киева• 07 мая в 20:49
Ответ дляbegovelik
В снайперки, наприклад, як у Чечні
Тобто армії потрібні тисячі невмілих кривих снайперок??? Чи думаєте то легко, все одно що борщ варити?
виктория7аас• 07 мая в 20:54
Ответ дляАлина-1240
Думать не дадут Насколько я помню, такого не делал даже Гитлер. Разумеется, одновременно с этим перекроют и границы для женщин. В итоге Украина превратится в ловушку для всех, кто до сих пор не сбежал. Даже детей не получится вывезти - мамы уже не смогут этого сделать. Похоже, что это будет реально война до последнего украинца, в самом прямом смысле слова, без всяких фигуральностей.
как только вся конча заспа, весь квартал где заседает власть, считающая себя элитой, вместе с прокурорами, тцк, полицаями, судьями, ап, км и пр. кормушкосжирателями мобилизуется в первые ряды на передовую и так что бы прямая трансляция их боя велась оттуда по едыному, так сразу..