тогдалия• 07 мая в 20:28
Здесь есть кардиологи? Можете посмотреть результаты суточного мониторинга?
Можно вкратце выводы?
Миссис Буркул• 07 мая в 20:33
Є моменти підвищення АТ. Потрібно звернутися до сімейного лікаря або до кардіолога.
Легка гіпертонія - є підвищення тиску з 140 до 157 мм рт. ст. систолічне значення; діастолічне значення підвищується від 92 до 100 мм рт. ст.
тогдалия
• 07 мая в 20:36
Ответ дляМиссис Буркул
це дуже сєрьозно і погано? Чи можна вирішити? У сина паніка з цього приводу (24 роки и така хвороба серьезна)
Миссис Буркул• 07 мая в 20:41
Ответ длятогдалия
Легка гіпертогнія. Зверніться до сімейного лікаря або кардіолога, лікар призначить антигіпертензивний препарат для щоденного прийому. Антигіпертензивний препарат має тримати тиск у нормі.
У мене почав підвищуватися тиск, ще коли було 21 рік. Щоденно приймаю антигіпертензивні препарати. Такщо стаж з гіпертонією вже відчутний.
тогдалия
• 07 мая в 20:41
Ответ дляАлина-1240
Гипертония легкая. Ночью снижается немного
А постоянно повышенное или наблюдаются скачки? Нормальным оно бывает по этому графику?
Алина-1240• 07 мая в 20:42
Ответ длятогдалия
Ну по графику постоянно
тогдалия
• 07 мая в 20:43
Ответ дляМиссис Буркул
Дякую Вам. Син в паниці з приводу того, що все життя треба на пігулках силіти, не згоден з таким сценарієм. Це не виліковно? Маю на увазі без пігулок. Якісь природні методи, трави, вправи, рефлексотерапія і т. д.
тогдалия
• 07 мая в 20:44
Ответ дляАлина-1240
Ну по графику постоянно
Это значит, не связано с нервной системой? Если нервы, то скачки должны быть?
Алина-1240• 07 мая в 20:44
Ответ длятогдалия
Не наю)
Не прохожу мимо• 07 мая в 20:45
Так он у вас и так на антидепрессантах , чего тут бояться.
Советую не шутить с давлением, потому что инсульт очень помолодел.
Алина-1240• 07 мая в 20:45
Ответ длятогдалия
Мож там тушка 120 кг, и образ жизни
тогдалия
• 07 мая в 20:45
Ответ дляАлина-1240
Мож там тушка 120 кг, и образ жизни
Нет, худой.
тогдалия
• 07 мая в 20:46
Ответ дляНе прохожу мимо
А АД могут не подходить? Или это вряд ли связано?
Не прохожу мимо• 07 мая в 20:47
Ответ длятогдалия
Может, некоторые антидепрессанты поднимают давление.
Миссис Буркул• 07 мая в 20:49
Ответ длятогдалия
По графіку бувають нормально-підвищене значання АТ систолічне в діапазоні 130-139 мм рт. ст. (три моменти), діастолічне в діапазоні 72-85 мм рт. ст. (норма) три моменти.
У заключенні що написано?
тогдалия
• 07 мая в 20:52
Ответ дляМиссис Буркул
А магній приймати Ви не пробували?
тогдалия
• 07 мая в 20:55
Ответ дляМиссис Буркул
У заключенні що написано?
Есенціальна (первинна) гіпертензія
Миссис Буркул• 07 мая в 20:59
Ответ длятогдалия
А магній приймати Ви не пробували?
Призначали магній, толку ніякого. Не приймаю вже декілька років магній, ще негативно діє на мій ШКТ. Єдине залишається, шукати причину, пов´язану з наднирниками. На даний період гіпертонія 2-3 ст. ризик 3.
Миссис Буркул• 07 мая в 21:05
Ответ длятогдалия
Есенціальна (первинна) гіпертензія
Есенціальна (первинна) гіпертензія - це діагноз, так?
Я маю на увазі в заключенні ДМАТ, що написано. Окрім графіку ще лікар пише заключення ДМАТ.
Обстеження для проходження лікар призначав?
Мій перший діагноз пов´язанний з підвищенням АТ - симптоматична артеріальна гіпертензія. Потім просто писали в діагнозі - гіпертонічна хвороба, гіпертензивне серце.
тогдалия
• 07 мая в 21:05
Ответ дляМиссис Буркул
Тобто з молодих років вона усугубилась? На одному рівні не залишилась?
тогдалия
• 07 мая в 21:08
Ответ дляМиссис Буркул
Сьогодні до кардіолога ходив, такий діагноз МКБ. Призначив обстежень багато, але я думаю - чи потрібні вони??? Це купа грошей. А син тревожник, іпохондрік, скоріш за все від цього і тиск
Миссис Буркул• 07 мая в 21:11
Ответ длятогдалия
Так. Лише наднирники не перевіряла, але є підозра, що гіпертонія може бути пов´язана і з наднирниками. Так як бувають гіпертонічні кризи. А також тиск підвищується і на фоні антигіпертензивних препаратів. Є і інші ознаки схожі. А ще у мене спадковість до гіпертонії.
Алина-1240• 07 мая в 21:11
Ответ длятогдалия
Прочитайте побочки
Миссис Буркул• 07 мая в 21:17
Ответ длятогдалия
Я проходила ЕКГ, УЗД серця, УЗД органів черевної порожнини, аналізи здавала, УЗД щитоподібної залози. Лише наднирники не перевіряла.
На фоні тривожності може підвищуватися тиск. Лікування тривожності проводить лікар психіатр.
тогдалия
• 07 мая в 21:18
Ответ дляМиссис Буркул
Так, знаю, дякую Вам
Уси Пуси• 07 мая в 21:51
Ответ дляМиссис Буркул
Значит была физическая нагрузка в тот момент.
Вы точно кардиолог?
Миссис Буркул• 07 мая в 23:49
Ответ дляУси Пуси
Вы точно кардиолог?
Ні. У мене гіпертонія, тому деяку інформацію знаю.
При проходженні добового монуторування АТ (тиску), не потрібне фізичне навантаження. Цю добу ведеться звичайний день, як завжди з виконанням повсякденних дій. На руку пацієнта накладається манжета і через деякі проміжки (15-30 хвилин) відбувається вимірювання АТ. ДМАТ потрібен на початковій стадії гіпертонії (тобто для підтвердження діагнозу), також при ’гіпертонії білого халата’.
Фізичне навантаження потрібне при проходженні холтерівського моніторування ЕКГ. Фізичне навантаження потрібне, щоб визначити чи буває аритмія або наскільки прискорюється пульс під час фізичного навантаження. Також при проходженні ХМ ЕКГ потрібне фізичне навантаження для визначення депресії сегменту ST (це потрібно для визначення чи є ішемія), а також чи відбувається інверсія зубця Т.