Коханозадовільна• 08 мая 2025
Квіточки мої, це Мом джинси чи який фасон?
Висока посадка, внизу штаніна 19, вгорі 26, тобто не труби точно, я так розумію.
короткопамятна• 08 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Хорошо сидят
станьте на носочки, оттопырьте попу - да на вас любые шикарно сядут
Повелитель бітка• 08 мая 2025
Не розумію тільки навіщо ставати на носки і виставляти так свій зад
Пацан к успеху шел• 08 мая 2025
Ответ дляПовелитель бітка
На фото ж не автор
сказочное_Бали• 08 мая 2025
если у вас короткие ноги , то не подойдут, такая модель укорачивает ноги, а так да модель хорошая
сказочное_Бали• 08 мая 2025
Ответ дляПовелитель бітка
хочет зрительно увеличить длину ног
Повелитель бітка• 08 мая 2025
Ответ длясказочное_Бали
хочет зрительно увеличить длину ног
Візуально то таке, але маємо, що маємо. По вулиці ж не буде так ходити. Але хто його знає
сказочное_Бали• 08 мая 2025
Ответ дляПовелитель бітка
я бачила ще в таких штанях ходять зі шпільками,це теж збільшить довжину ніг, але в шпільках не походишь кожний день
Кидстаффовна• 08 мая 2025
Ответ длясказочное_Бали
Висока посадка джинс якраз подовжує нижню частину тіла. Головне верх не подовжувати. Все повинно закінчуватися на талії або заправлятися.
Взуття теж на високій підошві і буде норм
Копирайторша• 08 мая 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Потому что если так не сделать, то эти джинсы ужасно выглядят)) короткие ножки и огромная длинная ж..па.
Коханозадовільна
• 08 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
На фото ж не автор
Автор на фото, не переживайте))
Просто для себе хочу зрозуміти що це за фасон, бо мені взагалі небагато фасонів пасує, а ці підійшли
Коханозадовільна
• 08 мая 2025
Ответ дляКопирайторша
От згодна з вами повністю, бампер в мене і без цих джинс ого😄тому і проблема модель підібрати. Боже які язви тут🤦♀️люблю вас❤️❤️❤️
Коханозадовільна
• 08 мая 2025
Ответ дляПрилипало
А на бірці модель не вказана? Мені більш за все на мом схожі
Ні, я їх в недорогому придорожному магазині купила, не бренд. Джинси та і все..
Копирайторша• 08 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Ну причём тут язвы)), я констатирую факт. эти джинсы, нереально просто удлиняют зад и делают короткие ноги. Сама меряла неоднократно. Кто-то тут написал удлиняют нижнюю часть тела, да, но непропорционально))
Щастя-здоровля• 08 мая 2025
Ответ длясказочное_Бали
Короткі ноги нічого не укорочує, вони просто короткі. Як моми можуть укоротити ноги?
Моя улюблена страшко• 08 мая 2025
Ответ дляГубки-уточкой
На мальвины 90-х очень похожи
А мне на пирамиды
Герцогиня• 08 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Автор на фото, не переживайте))
А не хотите модные широкие джинсы купить?