ХвилювАллочка• 08 мая в 11:44
Надувний матрац для сну
Треба купити 2х спальний надувний матрац для сну. Спати на ньому будемо не кожен день. Порадьте, який краще купити.
Давно без алко• 08 мая в 11:49
ДУже не зручно! Брати тільки якщо ну от зовсім інших варіантів немає.
Дуболом• 08 мая в 14:42
Брали інтекс ліжко високе- коли гості приїздять дуже зручно надули і повноцінне ліжко, тільки жорсткий треба підкладати або ковдру або топер чи наматрасник