Чумацький Шлях• Изменено 08 мая в 14:22
ПРРО і податок на квартиру
Дівчата, хто реєстрував ПРРО (подав 20-ОПП) на квартиру у власності, податок нараховують на майно? бо читаю, що тоді скасовується пільга до 60 кв.м?
Сиреневая цапля• 08 мая в 14:26
так, по закону скасовується
є вихід - подати 20-опп на квартиру, яка не у вашій власності - дітей, батьків, будь-кого, хто не займається бізнесом
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:27
Ответ дляСиреневая цапля
так, по закону скасовується
Дякую. Ото тепер думаю, на кого ж подати)
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:29
Ответ дляНе рахую, а вважаю
до 60 не пильга, а нет податку)
це саме пільга
Стаття 266. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Сиреневая цапля• 08 мая в 14:32
Ответ дляЧумацький Шлях
в конце концов, сколько вы заплатите за эти 60 метров - 1500-2000 за год
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:34
Ответ дляСиреневая цапля
Та порахувала, мінімально 100,5 за метр, у власності 50% квартири
44 метри*100,5 то вже 4422,00) Це якщо не повну квартиру зарахують. Щось замислилася)
Сиреневая цапля• 08 мая в 14:36
Ответ дляЧумацький Шлях
меняйте город:)
у нас 0,33% минималки за метр
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 14:37
’бо читаю, що тоді скасовується пільга до 60 кв.м?’ - это где написано?
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:38
Ответ дляСиреневая цапля
меняйте город:)
у нас 0,33% минималки за метр
Харків, потрібно почитати який у нас відсоток)
Сиреневая цапля• 08 мая в 14:38
Ответ дляЧумацький Шлях
0% пока военное положение или не изменят ставку
решение местных властей
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 14:38
Ответ дляЧумацький Шлях
в Харкове был самый минимум по Украине
Сиреневая цапля• 08 мая в 14:40
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В этой теме.
А если вам этого недостаточно, пару кликов + гугл и узнаете, где еще написано.
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:41
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Водночас зазначені пільги не застосовуються, зокрема, до об’єктів нерухомості, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності). Це обмеження на пільги встановлено п.п. 266.4.3 ПКУ.
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:43
Ответ дляСиреневая цапля
решение местных властей
Вже знайшла також, дякую)
Поки звісно, це супер
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 14:45
Ответ дляЧумацький Шлях
нууу.. так это если вы эту нерухомость официально сдаете в оренду
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:51
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ні, ’використовуються у підприємницькій діяльності’. А це саме це і мається на увазі. Багато прочитала, скрізь всі на це зауважують. Але хотіла дізнатись саме у ФОПів, нараховуть реально податок чи ні, тому сюди і пишу
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 14:53
Ответ дляЧумацький Шлях
я фоп, недвижимости личной больше 60 квадратов, нарахували этот податок за 2023 год только на разницу от 60 квадратов....
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:54
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А ви маєте зареєстроване ПРРО на власну квартиру?
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 14:54
Ответ дляЧумацький Шлях
нет
Чумацький Шлях
• 08 мая в 14:55
Ответ дляНе рахую, а вважаю
нет
А мова про ПРРО, яке реєструється на квартиру, де мешкає ФОП. Інтернет-магазин, наприклад
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 15:00
Ответ дляЧумацький Шлях
зарегте на другой адрес... в чем проблема?
Чумацький Шлях
• 08 мая в 15:03
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Послухаю пораду, на який? Інших адресів немає, офісу немає. Офіс вдома. Ну і в будь якому разі потрібно вказати вид права на об´єкт оподаткування (власність, найм іт.д)
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 15:08
Ответ дляЧумацький Шлях
нельзя указать любой адрес в программе?
Синди Кроуфорд• 08 мая в 15:11
Ответ дляСиреневая цапля
6000 а не 1500-2000
Чумацький Шлях
• 08 мая в 15:11
Ответ дляНе рахую, а вважаю
нельзя указать любой адрес в программе?
Це не програма, це звіт в податкову і реєстрація точки продажу в податковій. А потім питання податкової чи є у мене договір аренди на цю адресу, чи по якому праву я взагалі на ній зареєстрована
Синди Кроуфорд• 08 мая в 15:13
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нараховується податок на все, якщо квартира здається в оренду
Не рахую, а вважаю• 08 мая в 15:15
Ответ дляСинди Кроуфорд
квартира не сдается, сдается в субборенду коммерческая недвижимость от фоп
Чумацький Шлях
• 08 мая в 15:33
Ще питаннячко з´явилося) Може хто порадить
Рекомендації податкової вказувати найменування об´єкта оподаткування Квартира код 682, це ж в чек так і потягнеться в назву? Раніше було 469 Інтернет-магазин, а тепер просто склад-магазин за цим номером. Це з крінж якийсь в чеку Квартира
Не прохожу мимо• 08 мая в 16:23
Ответ дляЧумацький Шлях
есть компании которые сдают юр. адрес в аренду...
Чумацький Шлях
• 08 мая в 16:34
Ответ дляНе прохожу мимо
Тоді вже легше сплачувати податок на квартиру)