Электричка• 08 мая 2025
Сантехник
Есть ли какие-то официальные компании в Киеве которые могут посмотреть состояние труб в квартире и предоставить отчёт есть ли проблемы в осбб?
Электричка
• 08 мая 2025
Ответ дляТоска в носках
Які проблеми в осбб? З трубами чи фінансами?
Є такі компанії, повно.
Десь по стояку вода тече. Ходять табунами сусіди подивитись, якихось саниехніків приводили. І все мало. Хочу знайти сама компанію, щоб не ходили хтозна хто в квартиру. Ну і ще сусіди нагородили халабуди в себе, розбирати не хочуть щоб доступ до труб був, вирішили в нас тусити, бо нас вдома немає
сЛАдКОежКА• 08 мая 2025
Ответ дляЭлектричка
Сайт Кабанчик
сЛАдКОежКА• 08 мая 2025
Ответ дляЭлектричка
Там що комранії є?
Вам треба допомога?
Чи вам компанію, щоб не сумували...
Экспертиза• 08 мая 2025
Ответ дляЭлектричка
Я вже стикалася з такими проблемами.Двічи,і тут писала.Допомагає ЖЕК,чи що там у вас,і законодавство.
В першому випадку сусіди самі відкрили,після спілкування з правоохоронними органами В другому випадку водоканал,отримавши письмову заяву,приїхав і перекрив стояк з водой.Га четвертий день ті ідіоти все таки пустили сантехніків.
В обидвох випадках пошкоджені труби між поверхами,в перекритті
Электричка
• 08 мая 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Вам треба допомога?
Чи вам компанію, щоб не сумували...
В мене все нормально. Я хочу офіційний лист від компанії з професійними сантехніками, що в мене все добре.А якщо вони шось знайдуть, то я сама відремонтую.
Электричка
• 08 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Якщо є гроші,все можливо зробити.
Можете кого-то порекомендовать?
Экспертиза• 08 мая 2025
Що там шукати.Якщо на 10му не тіче,а на 9 му тіче,то в перекритті між 10 і 9 тече труба
Электричка
• 08 мая 2025
Ответ дляЭкспертиза
І я так вважаю. І це можна виявити як з 9 так і з 10 поверху. І ремонтувати як з 9 так і з 10. Правильно?
Экспертиза• 08 мая 2025
Ответ дляЭлектричка
Ні,якщо тече в перекритті,то вирізається кусок труби між поверхами,виймається труба,і робиться врізка.Потрібен доступ і на 9 і на 10й поверх помешкання.
В перекритті вони фізично не зможуть заварити.
сЛАдКОежКА• 09 мая 2025
Ответ дляЭлектричка
Зрозуміло)
Якщо треба акт обстеження, не знаю, як в вас, але раніше викликали (за будь якої поломки) представника с ЖЕК.