justonequestion• 08 мая в 21:41

Глюкозо-толерантний тест

Підкажіть, будь ласка, ті, хто здавав цей аналіз під час вагітності (3-х разовий забір крові): за який час ви випивали глюкозу? Через який проміжок часу БЕЗПОСЕРЕДНЬО після випитої глюкози вам робили забір? Чи дозволяли перекусити перед третім забором?
Здавала цей тест, і підозрюю, що в мене його приймали геть неправильно - і глюкозу пила довго, і кров вдруге набрали буквально хвилин через 20 після того як допила, втретє - ще через 45. І плюс сказали перекусити після другого забору. Проте зараз читаю, що загальний алгоритм забору у більшості лабораторій - інший (проміжки - година часу і їсти нічого не можна).
Триндю-бриндю• 08 мая в 21:47
Не пам´ятаю , як було по часу (10 років тому), але після того , як випила глюкозу, то через 10 хвилин вирвала. І не я одна така була. Краще б відмовилась від цього тесту, але я не знала
вАлнуюся сильнА• 08 мая в 22:00
Я відмовилася взагалі від нього. Нащо так мучитися? Я була впевнена на 100%, що мене знудить, або втрачу свідомість три рази колоти. Написала відмову і здала глікований гемоглобін.
Я_и_моя_собака• 08 мая в 22:02
Мне два раза кровь брали. Глюкозу залпом выпивала. Кровь через час вроде брали. И до, конечно.

Кстати, многим от глюкозы плохо. Со вторым ребенком делала этот тест, будучи на сохранении, и всей палате его проводили. Я бахнула за три секунды свою болтушку, а девочки с трудом ее в себя впихивали.
автор justonequestion • 08 мая в 22:19
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та стосовно мук мови не йде) В цьому плані взагалі ніяких проблем не відчула. Мені здається, через те, що більшість завжди пише про негативний досвід, у багатьох складається враження, що цей тест і, зокрема, розчин глюкози - це щось на грані жахів, і всі вагітні бояться його, як вогню. Хоча у всіх реальних знайомих, які його здавали - жодного негативу.

Але в мене питання чисто по техніці виконання. Бо результати прийшли, а чи достовірні вони - я тепер сумніваюсь
автор justonequestion • 08 мая в 22:22
Ответ дляЯ_и_моя_собака

Так, буває і 2-разовий забір. Але я, перечитавши різні статті/описи на сайтах лабораторій, а також відгуки вагітних, зробила висновок, що скоріш за все, саме мені цей тест провели неправильно.
Тепер роздумую над перездачею)
Я_и_моя_собака• 08 мая в 22:23
Ответ дляjustonequestion
Тепер роздумую над перездачею)
А какие показатели к сдаче? У меня крупные дети были.
автор justonequestion • 08 мая в 22:26
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Загалом - протокольно. Але в мене свої нюанси по вагітності, тому перевіряємо з лікарем усе, що потрібно і що можливо)
Ну і теоретична спадкова схильність, бо був діабет в роду. Думаю, що це вагомий показ
автор justonequestion • 08 мая в 22:35
Ответ дляТриндю-бриндю
Так, бачу що багатьом неприємна ця глюкоза...але ж спокійніше знати чи є той діабет, чи його немає)
Я_и_моя_собака• 08 мая в 23:11
Ответ дляjustonequestion
Я тоже все проверяла. Лучше перебдеть…
t7053• 08 мая в 23:12
Так, в мене брали інакше. Випивати треба було за 5 хвилин. Забір через годину і через дві. При чому, вони до хвилин старалися витримати ці інтервали. І нічого не їсти.
автор justonequestion • 09 мая в 08:56
Ответ дляt7053
Дякую! А в якій саме лабораторії здавали?
t7053• 09 мая в 17:14
Ответ дляjustonequestion
В жіночій консультації, де стояла на обліку
Бубль Гум)• 15 мая в 14:19
Авторе, якщо всі три ваші показники в нормі, то все гуд. Не переживайте)

Так, забір крові через годину мав би бути кожного разу, це по класичному проведенню тесту. Щодо їжі, то читала, що у випадку, якщо вам прям стає зле, то краще щось перекусити дієтичне, аби не втратити свідомість. Я перед проведенням всяких таких аналізів нестандартних завжди сама вивчаю, як треба робити, аби потім нічого не перездавати, якщо мед. працівники щось утнуть.

Залиште відгук про цю установу, де здавали, аби її працівники думали надалі над своїми діями та комфортом вагітних)
автор justonequestion • 16 мая в 14:21
Ответ дляБубль Гум)

Показники були в нормі, але для свого спокою я все-таки перездала, і таки впевнилась, що все добре))

Стосовно вивчення матчастини, так би мовити - ох, я якраз із тих людей, хто перечитає все і навіть більше, це моя мука)) Тому сумніви закрались ще в клініці. Але тут спрацювала довіра і вагітний мозок, мабуть) Ну і не так багато людей в моєму оточенні, з ким могла вживу поспілкуватися стосовно цього і скласти особисту статистику. У всіх все було по класиці)

Проте лікарка пізніше пояснила, що якщо вже і є гестаційний діабет, то ні їжа, ні проміжки часу критично на результат не вплинуть. Ну і є ж не тільки біохімічні, а й фізичні симптоми, які б теж вказували б на нього, якби були присутні)
Коротше, на щастя, все добре, цей гештальт закритий)
Бубль Гум)• 18 мая в 13:43
Ответ дляjustonequestion

У вас гарна лікарка) І ви, думаю, будете чудовою мамою із таким підходом
автор justonequestion • 19 мая в 21:39
Ответ дляБубль Гум)
Дякую!)