В 11 класі (це було в 1994-95 рр) вчителька дала читати якийсь український твір, можливо не по програмі. Не можу згадати назву, в інтернеті не можу знайти. Пам´ятаю тільки, що це західні землі України, село, парубок женився чи привів у дім жінку. А колишня його чи прокляла, чи ляльку вуду зробила та встромляла голки. А цей хлопець болів та померав. щось таке))
Даю справку• 08 мая в 22:53
це?
або це
Сашко Лірника Казка про вдову Ганну-Шулячку, чорного козака і страшне закляття
Ответ дляДаю справку
це?
або це
ні