Чупа-чупс• 08 мая в 23:29

Есть ли в Украине компании, где работать хорошо.

А есть вообще такие компании, где люди прям реально довольны работой. Имею ввиду условия, зарплата и.т.д. Интересуют более известные компании, чтоб было понятнее всем. Не рабочие специальности. Если почитать отзывы, например, на сайтах разных, то плохо везде. Думаю менять работу.
МинерАлочка• 09 мая в 00:12
Ответ дляУгадайс
У вас є вища медична освіта? Це основна вимога
Нажаль, тільки вища економічна, працюю головним бухгалтером, а от у сестри і середня і вища медична -фармація.
Угадайс• 09 мая в 00:15
Ответ дляМинерАлочка
Фармація це не медична, у нас не розглядають кандидатів з фармосвітою, тільки медична, але й я скажу, що й конкурсу нема практично на жодну з вакансій, нема кандидатів які б відповідали вимогам
Мафиозная• 09 мая в 00:17
Ответ дляМамкиня доця
Мне все нра.
Официальное трудоустройство,зарплата,премии,недержавний пенсионный,все по КЗОТу,мед страховка.Но мест нет))
Я 20 лет работаю в банках, сменила 4 разных и везде такое как вы написали. Плюс во фронт подразделениях ГБ очень хорошие оклады, я довольна на все 100%
Мая твая не панимать• 09 мая в 01:05
Смотря что считать хорошими условиями, для меня вообще не вариант пахать как коняка от звонка до звонка с 9:00 до 18:00 с обязательным обедом и контролем.А вот гибкий график с хомифисом и зарплатой 1500-2000 у.е никогда не применяют на ЗП в 4000 у.е с переработками и работой на выходных.
Летала_НаМетле• 09 мая в 07:16
Ответ дляУгадайс
І бухгалтери і економісти і юристи мають мати вищу медичну освіту ? Щось ви підбрехуєте 😁
Угадайс• 09 мая в 07:29
Ответ дляЛетала_НаМетле
Бухгалтери, юристи і економісти в нас мають значно нижчий оклад
Летала_НаМетле• 09 мая в 07:34
Ответ дляУгадайс
Менше 1 тис ? Ой, щось не дуже хороша ваша іноземна компанія, ще й всі зарплати один одному патякає і дає цю інфо
Угадайс• 09 мая в 07:36
Ответ дляЛетала_НаМетле
Значно менше, я точну суму не називаю як і не озвучую компанію
Мамкиня доця• 09 мая в 07:39
Ответ дляПьяная вишня
І квартири дають деяким
Давали всем до 2014 года.Затем пришла Гонтарева и ликвидировала очередь.
В среднем квартиру получали в течении 10 лет,по составу семьи.Сейчас получають те,кто стоял в очереди в 2014м.Вернее последние получили в 2023 и всё.
Летала_НаМетле• 09 мая в 07:40
Ответ дляУгадайс
То дуже погана іноземна компанія, де юристам, фінансистам так мало платять
Угадайс• 09 мая в 07:47
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вони отримують нормальну з/п як для своєї спеціальності
Летала_НаМетле• 09 мая в 08:27
Ответ дляУгадайс
Меньше 1000 евро ? В иностранных компаниях ? Не смешите
Это компания жлоб, тем более что вы знаете об их зарплатах и они настолько меньшей вашей ? Это не норм компания
😂
Угадайс• 09 мая в 08:30
Ответ дляЛетала_НаМетле
😂
Їх цінність значно нижче , за що їм платити більше 1000 євро???
Пьяная вишня• 09 мая в 08:34
Ответ дляУгадайс
Пьяная вишня• 09 мая в 08:36
Ответ дляЛетала_НаМетле
😂
Я впевнене, що тому фармпрацівнику вішають локшину на вуха про свої зп в 1000 дол самі ж економісти з юристами.
автор Чупа-чупс • 09 мая в 11:15
Ответ дляУгадайс
Ти так впевнено визначаєш, хто не заслуговує, ніби сама вже Бог HR-всесвіту. Але дивитись зверху вниз — це не талант. Це просто зручна поза, коли нічого більше не лишилось показати
Угадайс• 09 мая в 11:17
Ответ дляЧупа-чупс
Я вмію аналізувати, і так, в даному випадку впевнено визначаю, що не заслуговують😏
автор Чупа-чупс • 09 мая в 11:23
Ответ дляУгадайс
Ну нічого, головне — впевненість. Бо коли аналізу нуль, а зверхності сто — світ одразу здається зрозумілішим. І комфортніше жити у версії, де тільки ти все бачиш правильно
Твоя “аналітика” — це коли спочатку вирішила, що всі нижчі, а потім придумала аргументи
Угадайс• 09 мая в 11:24
Ответ дляЧупа-чупс
Це ваш девіз по життю?
автор Чупа-чупс • 09 мая в 11:27
Ответ дляУгадайс
Це ваш девіз по життю?
Ні, це просто дзеркало твоєї “аналітики”. Несподівано, правда?
Угадайс• 09 мая в 11:29
Ответ дляЧупа-чупс
Несподівано навряд, а тупо це факт
автор Чупа-чупс • 09 мая в 11:38
Ответ дляУгадайс
Несподівано навряд, а тупо це факт
Ну що ж, якщо єдине, що ти можеш відповісти — це “тупо”, то з аналітикою справді все ясно. Ти ж наче себе аналітиком вважаєш…? А звучиш як підліток, якому нічого сказати — крім “тупо.
Угадайс• 09 мая в 11:41
Ответ дляЧупа-чупс
Ви виглядаєте тупо, це посил був у вашу сторону
автор Чупа-чупс • 09 мая в 11:53
Ответ дляУгадайс
якщо ти серйозно вважаєш, що назвавши мене «тупа»— це найсильніший аргумент у твоєму наборі?))))) з боку виглядає, ніби ти просто не витягуєш діалог. І не хвилюйся, твоя “аналітика” — це як домашній стендап: нуль фактів, зате впевненість на максимум. Головне, щоб глядачам подобалось.
Угадайс• 09 мая в 12:04
Ответ дляЧупа-чупс
З боку виглядає ніби ви несете ахінею і намагаєтесь здаватись розумною, але це не так
автор Чупа-чупс • 09 мая в 12:10
Ответ дляУгадайс
Класно, коли замість аргументів можна просто сказати “ахінея” — одразу виглядаєш глибоко. Ще б очі закотити — і лекція закінчена,
П.с - Ти можеш вважати що завгодно “ахінеєю”. Але це не робить тебе розумнішою. Це просто показує, наскільки легко тебе вибити з рівноваги чужою думкою.