Кондуктор маршрутки• 08 мая в 17:43
Робота в інтернеті по розкрутці сайтів
Добавили в групу з такою роботою, по типу кидають посилання, а ти повинен оцінити бізнес. за кожну оцінку 20 грн. Але в день є три предоплатні завдання, тобто ти вносиш кошти, робиш маніпуляції купівлі і тобі повертаються кошти з відсотком. Але є нюанс в предоплатних замовленнях є другий етап де ще треба вносити більші кошти. Так от маленькі виплати все добре +400грн в день, але на великих якщо у тебе не має такої суми тебе чекають поки ти не внесеш. от думаю лохотрон чи ні? краще втранити маленьку суму ніж повестися і втратити більш суттеву суму. В такій групі більше 3тис учасників. Писала випадковим учасникам з такими запитаннями, але напряму ніхто ніяк не відповідає. Тільки відповідають на питання скільки по часу вони так працюють 2-6 міс. і суть роботи, що це просування бізнесу і бізнес за це платить
Кондуктор маршрутки
• 08 мая в 17:50
Сама розумію але в групі більше 3 тис учасників і за день ведеться бесіда як же добре їм працювати і отримувати грошики. хто оце буде просто так сидіти і трендіти.
Кондуктор маршрутки
• 08 мая в 17:51
перевіряла по ссилкам в інтернеті також пишуть лохотрон але якось сухо, суті не описують, може це новий вид шахрайства такий
Хачапууури• 08 мая в 17:55
Ответ дляКондуктор маршрутки
так это боты или подставные аккаунты
Кондуктор маршрутки
• 08 мая в 17:58
Ответ дляХачапууури
так это боты или подставные аккаунты
так що може бути так багато?
Без образів• 08 мая в 18:04
Это не работа
И это не раскрутка сайтов
Это мусор и лохотрон для малограмотных людей
И это не раскрутка сайтов
Баба_Воля• 08 мая в 18:06
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ви можете купити собі скільки завгодно тисяч підписників навіть на олх