Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 23:45
Який в мене був сьогодні цікавий день.
Прокинулася як завжди, збираємося з дитиною на гурток. Приходимо, нашої викладачка немає, питаю в сусідніх кабінетах, а де наша вчителька. Кажуть, зараз буде, але на всяк випадок зателефонуємо їй. Виявилося, що вона забула записати нас у графік. Ну, це нічого, підемо наступного тижня.
Пішли ми далі на пошту за посилкою. Відкриваю її, а в коробці з під пазлів інше наповнення.
Ввечері пішли до Єви, касир пробила наш товар і в неї каса стала. Вона її намагається "розтормошити" а я стою і мені аж смішно. Я згадала фільм де дядьку постійно не щастило
😄😄😄
Тюрюнь_Тюнь
• 08 мая в 23:51
Ответ дляуспокойте_Меня
Як у вас все цікаво. Не те, що в мене.
Розкажіть
Все до блиску• 08 мая в 23:53
Я сьогодні так в магазині скупилася. Після декількох помилок продавця, я все одно провтикала, що вона мені не те мʼясо зважила поки я в пакет складала. Ну ок. Переживу)
Баба_Воля• 09 мая в 00:15
Я хотіла купити СD диски (діло давно було), вони закінчилися. Далі по плану був банк, комуналку заплатити. Теж не вийшло. Нарешті прийшла додому, зайшла до туалету, і в мене в трусах лопнула резинка. Теж мені це все було вже смішно)))
Баба_Воля• 09 мая в 00:15
Ответ дляВсміхайлик
Алё гле астрологини наши? Шо там опять ретроградный меркурий?
Меркурій на місці, і з ним все ок.
Тюрюнь_Тюнь
• 09 мая в 08:36
Ответ дляБабуся мороз
Автор, а как фильм называется про невезучего героя?
Здається ’невезучі’ з пьером рішаром і жераром депарьє
Бабуся мороз• 09 мая в 09:41
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я смотрела с Рено, там где побег из тюрьмы, смешнее не бывает