В Україні діють нові правила щодо грошових переказів на картки, і громадянам слід бути уважними, аби уникнути можливих проблем із податковою службою.
Згідно з чинними нормами, перекази між родичами не оподатковуються, проте великі регулярні надходження можуть привернути увагу контролюючих органів. Важливо правильно зазначати призначення платежу, щоб уникнути додаткових податкових нарахувань.
Нагадаємо, експерти радять звертати увагу на ліміти неоподатковуваних переказів, які наразі становлять 2 000 гривень, а також за можливості використовувати інші фінансові інструменти для переказів без зайвих перевірок.
Blackwater• 09 мая в 11:50
Интересно откуда эти чиновники берут цифры. 2000грн это на что? Это ж полраза в супермаркет сходить.
Blackwater• 09 мая в 12:41
Ответ дляrybka21
попросіть автора дати посилання на правову норму стосовно 2 тис
Та я понимаю что это пока в проекте так сказать. Но народ наслушается и потом не оплатить и очереди на кассах-все с наличкой