Тирамісу на терасі• 10 мая в 11:04

Собачниці, чи може так змінитися собака?

З´явилися двоє цуценят-підлітків. Увесь час у мене на очах, увесь час вони разом. Та ось порівняла перші фото і теперішні. Одна не змінилась, а у іншої ніс іншого кольору. Різниця між нижнім і середнім фото - 3 тижні. Верхнє фото це вже зараз. Таке взагалі можливо???
ТрамвайGirl• 10 мая в 14:13
У моей собаки на носу было маленькое белое пятнышко, сейчас нос наполовину светлый. Поменялся за 3 года.