Чучело-Мяучело• 10 мая 2025

Як ви вважаєте, це мало одягу чи нормально на літо?

- троє легких штанів
- 6 футболок
- 2 сорочки
- 1 майка
- 1 спідниця
Плаття не ношу.
вре_Динка• 10 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
А керівний склад пильно рахує кількість Ваших речей?
А для цього пильнувати не обовʼязково. Ви думаєте не помітно коли ви ходите в одному й тому ж постійно?
МамОмужа• 10 мая 2025
Ответ длявре_Динка
Мені було б непомітно. Ніколи не спостерігала, хто в чому одягнений, чи одне й те саме чи різне носить людина
Дама_из_рекламы• 10 мая 2025
Мені б не вистачило 1 майки, бо їх міняти в спеку можна 2 за день.
Дама_из_рекламы• 10 мая 2025
Ответ дляПожмаковна
І труси
Вона в штанях. Не видно.
Та_все_ок_будет• 10 мая 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Для мене це дуже мало, але я люблю одяг. Якщо вам вдосталь, то навіщо чужа думка? Живіть, як вам хочеться і носіть хоч одне й те саме щодня.
Та_все_ок_будет• 10 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я ношу тільки сукні, для мене це не гардероб на літо
Дама_из_рекламы• 10 мая 2025
Ответ длявре_Динка
Мене більше дивують речі що вдягають 1 раз на пів року. Вона або валяється в шафі кілька років, або це секонд.
Та_все_ок_будет• 10 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
а труси де? чи ви не носите?
Только зтмой
Та_все_ок_будет• 10 мая 2025
Ответ дляУказка
Зачем летом шарфы? У меня их нет и не было никогда. Хотя я шмоточница та ещё. У меня в 10 раз больше одежды, чем у автора
У меня есть несколько. Люблю платочек на шею вечером с платьем.
Та_все_ок_будет• 10 мая 2025
Если вам нормально, то значит нормально.
Мрію про пончик• 10 мая 2025
Нормально, у меня приблизительно так же, только фктболок 4, но 4 рубашки льняных, и одни штаны лёгкие, но трое шортов. Мне хватает.
Цветочница• 10 мая 2025
Ответ длявре_Динка
Я на керівній посаді, ми часто зустрічаємося гуляємо керівним складом, часто буваємо в одних і тих самих місцях, де не прикольно бути в олному ц тому ж🤨
А, ну, то ж зрозуміло, в інсту ж не викладеш таке фото))
Розумна Губка• 10 мая 2025
Мені у вас не вистачило ще одних штанів.
Наприклад, три пари я ношу на роботу протягом тижня. А ще пару у вихідні.
Королева ганделику• 10 мая 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
+100. Собираю сейчас чемодан и думаю, что на 10 дней отдыха я беру больше вещей, чем у автора на все лето
18 мнеУЖЕ• 10 мая 2025
Шорты еще можно
Некомильфо• 10 мая 2025
небольшой гардероб - не повод выглядеть плохо, автор
Некомильфо• 10 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
абсолютно!
Диви яка я пава!• 10 мая 2025
автор, а что у вас с фигурой,почему не носите платья?
вре_Динка• 10 мая 2025
Ответ дляЦветочница
Я не пощу свої фото ніде
вре_Динка• 10 мая 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Я вам більше скажу, бувають речі на одну подію🤭
Дама_из_рекламы• 10 мая 2025
Ответ длявре_Динка
Ну це зрозуміло. Вдягли та викинули, чи віддали. А от коли звичайну річ, не одноразову, але з викликом, вдягають 2 рази на рік, то дуже дивно. І якщо весільне плаття одягнути через пів року буде теж дуже дивно.
долой_лама• 10 мая 2025
Ну не знаю, їду на море і беру більше одягу, ніж ви на літо але то я)
Lacrimo• 10 мая 2025
Для роботи в офіс норм + 1 комплект добавити. А ось для задоволення літом - ні . У мене є знайома , бабок неміренно в сімї, але вона носить тільки одні і ті ж комбінації, всюди дорогі шмотки і оригінали. Але скучно до неможливості. Це норм, коли в новому сезоні появлаються нові елементи, а старі відходять у вічність. Мені до прикладу 3 штанів не потрібні, при чому ні одні не джинси. Спідниці я ношу рідше чим плаття. Футболок може бути малувато, зважаючи на те, що 3 з них мають бути базові білі , а інші мають мати іншу кольорову гаму. Плюс на літо потрібен верх на холодні вечори- ранки.