Ананомчикус• 10 мая 2025
Речі в пологовий на кінець листопада
Доброго дня) Порадниці, мені народжувати у кінці листопада або початок грудня. Підкажіть, які речі брати з собою для себе і для дитини?
І хто народжував в 2 пологовому в Києві, який у Вас там досвід?
Заздалегідь вдячна за поради!
Жена аллигатора• 10 мая 2025
Вам дадуть список перед пологами
Ще 10 разів все поміняється
спочатку дожити треба
Ще 10 разів все поміняється
спочатку дожити треба
Непозбувна Бентега• 10 мая 2025
Собі халат, кофтину, капці, що миються.
Дитині - чоловічки, шапочки, ковдру маленьку. Вам дадуть список.
В моїй хаті моя правда• 10 мая 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Вам дадуть список перед пологами
Ще 10 разів все поміняється
спочатку дожити треба
Ще 10 разів все поміняється
спочатку дожити треба
І не кажіть. Надворі травень місяць, а здається, що листопад
Неначасі• 10 мая 2025
Вы простите доносите до ноября, а там уже думать будете. У Вас сейчас всего недель то 8.....
ХвостПистолетом• 10 мая 2025
Вы 15 минут назад забеременели, Вам уже в роддом нужно собираться?)))
Зубная фея• 10 мая 2025
Ви вже почали збирати речі в пологовий?
У вас же тільки 4 місяць десь почався?
Ананомчикус
• 10 мая 2025
Ответ дляНеначасі
Ананомчикус
• 10 мая 2025
Ответ дляЛама_мама
Вы серьезно? Еще полгода.
Розумію, але хоч трошки розуміти що потрібно
Конотопська відьма• 10 мая 2025
Если вы про одежду для малыша то это в любом случае для роддома шапочки, человечики. Но в ноябре и тем более декабре уже всюду есть отопление, поэтому не стоит переживать об этом. На выписку теплый комбез или конверт типа Ленне. Не покупайте сильно заранее маленькие вещи, потому что ребенок может быть крупным и просто не влезет в них (у нас как раз так и было)
Ананомчикус
• 10 мая 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую за адекватну пораду!
Ананомчикус
• 10 мая 2025
Ответ дляЗубная фея
Ви вже почали збирати речі в пологовий?
У вас же тільки 4 місяць десь почався?
Не почала, але хоч трохи складати список, що потрібно буде
бЭйбА• 11 мая 2025
Не нервуйтесь, ви все встигнете! Я народжувала 10.10, 10 років тому)) готувалась за списком пологового. Все норм. Від мене 2 поради: 1- показати обовʼязково чоловіку, чи хто з вами буде де і що лежить, 2- розраховувати на те, що будуть дуже сильно топити батареї і буде жарко в кімнаті, навіть з відкритим вікном
Аленький носочек• 11 мая 2025
Я рожала в конце ноября. Человечки хлопковые в нексте брала,там же набор 2 флисовых человечка,носочки махровые,хлопковые,лучшее качество. На баеечке штанишки и ползунки украинские,замечательно пошиты,очень тепленькие,так же шапочки наши брала.Пеленки байковые всего 4шт и хлопковые 4шт,тоже наши. Это то,что вспомнила 😊🌸 легкой беременности 🌸
Аленький носочек• 11 мая 2025
Много не набирайте на первых 2 месяца. Детки оч быстро растут. 3 хлоковых человечка,3 набора на баеечке с ползунами,один флисовый в 56р достаточно.
Ананомчикус
• 12 мая 2025
Ответ дляАленький носочек
Спасибо Вас огромное!
Ананомчикус
• 12 мая 2025
Ответ дляАленький носочек
Спасибо!)